گل‌گهر یک – ذوب‌آهن صفر/ بازگشت شاگردان قلعه‌نویی به جمع مدعیان
گل‌گهر یک – ذوب‌آهن صفر/ بازگشت شاگردان قلعه‌نویی به جمع مدعیان

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم گل گهر و ذوب‌آهن در قالب یک دیدار از هفته بیست‌ و سوم از ساعت ۱۷:۵۵ دقیقه در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان برگزار شد که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر گل گهر به پایان رسید. کم باد بودن توپ در دقایق ابتدایی بازی باعث […]

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم گل گهر و ذوب‌آهن در قالب یک دیدار از هفته بیست‌ و سوم از ساعت ۱۷:۵۵ دقیقه در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان برگزار شد که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر گل گهر به پایان رسید.

کم باد بودن توپ در دقایق ابتدایی بازی باعث شد که داور درخواست تعویض آن را بدهد. مجتبی حسینی نیز به همین دلیل به داور اعتراض کرد.

وزش باد شدید در سیرجان کار دو تیم را برای حمله به سمت دروازه یکدیگر سخت کرد.  

این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم در دقیقه ۴۸ علی اصغر عاشوری بازیکن تازه وارد سیرجانی‌ها با نفوذ از سمت چپ به محوطه جریمه و یک ضربه بغل پا دروازه شهاب گردان را باز کرد و تک گل تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه شاگردان امیرقلعه‌نویی باز هم از حریف خود برتر بودند و موقعیت‌هایی را روی دروازه ذوب‌آهن خلق می‌کردند اما موفق به گلزنی نشدند.

همچنین ذوبی‌ها نیز روی دروازه گل گهر فشار آوردند اما نتوانستند گل خورده را جبران کنند تا این دیدار را با شکست به پایان برسانند.

رضا محمود آبادی، پیمان رنجبری و وحید محمدزاده سه بازیکن ذوب‌آهن در این دیدار از داور کارت زرد دریافت کردند.

گل گهر با این پیروزی ۳۵ امتیازی شد و موقتا تا مشخص شدن نتیجه داربی جای استقلال را در رده سوم جدول گرفت. در مقابل شاگردان مجتبی حسینی ۲۱ امتیازی و در رده چهاردهم باقی ماندند.

انتهای پیام