مدیر فضای سبز منطقه ۸ از کاشت انبوه گلهای تابستانی در محوطه عمارت تاریخی شهرداری تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس، ابوالفضل حسینی گفت: در آستانه نزدیکی به فصل تابستان، واحد فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اقدام به کاشت انبوه گل‌های تابستانی در اماکن تاریخی، معابر، میادین و پارک‌های منطقه ۸ از جمله عمارت ساعت کرده […]مدیر فضای سبز منطقه ۸ از کاشت انبوه گلهای تابستانی در محوطه عمارت تاریخی شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس، ابوالفضل حسینی گفت: در آستانه نزدیکی به فصل تابستان، واحد فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اقدام به کاشت انبوه گل‌های تابستانی در اماکن تاریخی، معابر، میادین و پارک‌های منطقه ۸ از جمله عمارت ساعت کرده و همه روزه با کاشت اقلام مختلف گل‌های فصلی، رنگ و روی خاصی به معابر مرکزی شهر می‌بخشد.
وی افزود: در گلکاری‌های تابستانی امسال بالغ بر ۳۰۰ هزار بوته گل کاشت خواهد شد که گل‌های کاشت شده متناسب و سازگار با آب و هوای اقلیمی کلانشهر تبریز انتخاب شده تا بیشترین زیبایی و دوام و ماندگاری لازم در شرایط جوی را داشته باشند.
وی گل‌های منتخب برای کاشت را از لحاظ نوع و شکل ظاهری متنوع عنوان کرد و گفت: زیبایی بصری و افزایش روحیه شادابی و رضایتمندی شهروندان در این عملیات لحاظ شده است.