گره‌های کور سرمایه‌گذاری احصا و رفع شود
گره‌های کور سرمایه‌گذاری احصا و رفع شود

رئیس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مهمترین بحث حوزه سرمایه‌گذاری گره‌های کور در برخی پروژه‌ها است که باید احصا و رفع شود. به گزارش قلم پرس، روح‌الله دهقان‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار اظهار کرد: نگاه ما در حوزه […]رئیس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مهمترین بحث حوزه سرمایه‌گذاری گره‌های کور در برخی پروژه‌ها است که باید احصا و رفع شود.

به گزارش قلم پرس، روح‌الله دهقان‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار اظهار کرد: نگاه ما در حوزه مدیریت سرمایه‌گذاری باید پیش‌برندگی باشد و سرمایه‌گذار از طریق ما باید دعوت شود.
وی افزود: در کنار این موضوع، باید نگاه هماهنگ‌کننده و مدیریتی نیز داشته باشیم.
عضو کمیسیون سرمایه‌گذاری گردشگری شورای شهر تصریح کرد: پیشنهاد شهردار در خصوص تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری نیز قابل توجه است که چه کسی باید سرمایه‌گذار را تحویل گرفته و توجیه کند و لازم است تا مسئول مستقیم داشته باشد.
دهقان‌نژاد خاطرنشان کرد: در پنج سال گذشته نگاه به سرمایه‌گذاری در تبریز صفر بوده است و باید این حوزه فعال‌تر از پیش باشد.