گرانی بنزین اولین موضوعی نیست که دولت مردم را با آن بازی داد
گرانی بنزین اولین موضوعی نیست که دولت مردم را با آن بازی داد

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: ماجرای گرانی بنزین در آبان ۹۸ اولین چیزی نیست که دولت به وسیله آن مردم را با آن بازی دهد. وی افزود: ما در موارد مختلف شاهد بازی دادن مردم توسط دولت بودیم که از جمله آن می‌توان […]

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: ماجرای گرانی بنزین در آبان ۹۸ اولین چیزی نیست که دولت به وسیله آن مردم را با آن بازی دهد.

وی افزود: ما در موارد مختلف شاهد بازی دادن مردم توسط دولت بودیم که از جمله آن می‌توان به موضوع مربوط به ارز ۴۲۰۰ تومانی و کالاهای اساسی و همچنین موضوع گرانی بنزین اشاره کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینکه یکباره بنزین گران شود و مردم صبح روز جمعه برخیزند و ببینند بنزین گران شده رفتار درستی در قبال مردم نیست و باید از قبل زمینه‌سازی‌ها در مورد گرانی بنزین انجام می‌شد.

قادری خاطرنشان کرد: در موضوع ارز ۴۲۰۰ تومانی هم حجم بالایی از منابع ارزی کشور به بهانه تامین کالاهای اساسی در اختیار عده‌ای خاص قرار گرفت اما کالای ارزانی به دست مردم نرسید و بعضا کالاها گران‌تر از قیمت آزاد در اختیار مردم قرار گرفت.

وی افزود: در ارتباط با بنزین هم مردم در واقع بازی داده شدند و با وجود اینکه تصمیمات در دولت اتخاذ شده، آقای رئیس جمهور پس از گرانی بنزین این گونه عنوان کرد که من روز جمعه فهمیدم بنزین گران شده است.

انتهای پیام/