به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی یکشنبه شب به وقت تهران از تداوم حملات علیه نیروهای مقاومت فلسطین جهت تحقق اهداف این رژیم خبر داد. به نوشته وبگاه «عروتص شوع» «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر این رژیم گفت: «حملات علیه حماس را ادامه […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی یکشنبه شب به وقت تهران از تداوم حملات علیه نیروهای مقاومت فلسطین جهت تحقق اهداف این رژیم خبر داد.

به نوشته وبگاه «عروتص شوع» «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر این رژیم گفت: «حملات علیه حماس را ادامه می‌دهیم.»

وی در بخش دیگر گفت: «اهداف ما برقراری آرامش، تقویت نیروهای میانه رو در منطقه و به چالش کشیدن ظرفیت راهبردی حماس است.»

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستار برقراری اتحاد بین صهیونیست‌ها جهت غلبه بر نیروهای مقاومت فلسطین شد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالی این سخنان را بیان کرد که وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرده است در  هفت روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۱۹۲ فلسطینی شهید شده‌اند و از این تعداد ۵۸ نفر کودک بوده‌اند.  در میان شهدا ۳۴ نفر نیز زن بوده و تا کنون بیش از ۱۲۰۰ فلسطینی مجروح شده‌اند.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان مهلت  مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است. مقاومت فلسطینی که از ظهر شنبه موج جدیدی از حملات موشکی و راکتی علیه «تل‌آویو»، «عسقلان»، «سدیروت»، «اشدود» و سایر مناطق اطراف تل آویو آغاز کرده، شنبه شب  نیز به موشک‌باران مواضع صهیونیست‌ها ادامه داد.

گروه‌های مقاومت در غزه، تعداد بسیار زیادی موشک و راکت به سمت مرکز فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو شلیک کردند و این‌بار حتی مناطق دورتر از تل‌آویو را نیز هدف قرار دادند و موشک‌های مقاومت حتی تا نزدیکی «نابلس» و «نتانیا» رسید.

دبیرکل سازمان ملل متحد عصر یکشنبه به وقت تهران در نشست مجازی ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره درگیری رژیم صهیونیستی با فلسطین گفت که از شمار زیاد تلفات غیر نظامیان فلسطینی شوکه شده است. دبیر کل سازمان ملل درباره تشدید درگیری فلسطین و رژیم اسرائیل افزود که ممکن است این مسئله شدیدترین بحران نظامی و انسانی را در منطقه به دنبال داشته باشد. 

 انتهای پیام/