به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا با پیروزی برابر ختافه می توانست به صدر جدول رده بندی صعود کند اما به شکل عجیب تن به شکست داد. شاگردان کومان که در دیدار معوقه به مصاف ختافه رفتند با نتیجه دو بر یک شکست خوردند. رونالد کومان در نشست خبری بعد از بازی […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا با پیروزی برابر ختافه می توانست به صدر جدول رده بندی صعود کند اما به شکل عجیب تن به شکست داد.

شاگردان کومان که در دیدار معوقه به مصاف ختافه رفتند با نتیجه دو بر یک شکست خوردند.

رونالد کومان در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و اشتباهات بدی در خط دفاعی مرتکب شدیم. باید این شکست را قبول کرد و هیچ چاره ای جز آمادگی برای بازی های بعدی نداریم. ۵ بازی دیگر باقی مانده است. همه مدعیان شرایط سختی دارند.

او ادامه داد: روز یکشنبه بازی سختی برابر والنسیا داریم. همچنان شانس قهرمانی داریم و باید این شکست را قبول کرد. امیدوارم که در دیدار برابر والنسیا جبران کنیم و به پیروزی برسیم. ختافه از دو فرصتی که به دست آورد دو گل زد. آنها به کارهای دفاعی روی آوردند و همه فضاها را بستند.

سرمربی بارسلونا با کارت قرمز داور هم از بازی اخراج شد. او درباره اخراجش گفت: نمی دانم چرا اخراج شدم. گفتند که با داور چهارم بد رفتار کردم. داور با بی شرمی با من برخورد کرد. باید ببینم که در گزارش داوری علیه من چه چیزی می نویسند. اگر ببینم خلاف واقعیت است واکنش نشان می دهم.

آبی اناری ها با شکست در این دیدار با ۷۱ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی باقی ماندند تا همچنان با اتلتیکو مادرید صدرنشین دو امتیاز اختلاف داشته باشند.

انتهای پیام