خبرگزاری میزان – مراسم جشن گلریزان شهرستان فاروج در استان کرمان روز گذشته با حضور جعفری، رئیس دادگستری، صفدری، دادستان عمومی وانقلاب، نوروزی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از خیرین این شهرستان و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد. جعفری، رئیس دادگستری شهرستان فاروج ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از خیرین و نیکوکاران، […]

خبرگزاری میزان – مراسم جشن گلریزان شهرستان فاروج در استان کرمان روز گذشته با حضور جعفری، رئیس دادگستری، صفدری، دادستان عمومی وانقلاب، نوروزی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از خیرین این شهرستان و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

جعفری، رئیس دادگستری شهرستان فاروج ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از خیرین و نیکوکاران، از کمک یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریالی خیران فاروجی به منظور آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد خبر داد.

وی گفت: همه ساله به یاری خداوند و با همت مردم همیشه در صحنه به ویژه خیرین شهرستان فاروج، شاهد آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرایم مالی غیر عمد در این شهرستان بودیم که امسال نیز بار دیگر با همت این عزیزان، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزوده شد.

رئیس دادگستری فاروج ضمن قدردانی از کمک یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریالی خیرین این شهرستان گفت: مقرر شده ستاد دیه استان کرمان نیز دو برابر این مبلغ را برای آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد پرداخت کند و با مجموع این مبالغ، سه نفر از مددجویان که در حال حاضر زندانی هستند می‌توانند از حبس رهایی یافته و طبعا باقی مانده مبالغ نیز برای آزادی دیگر زندانیانی که در طول سال گرفتار می‌شوند؛ هزینه خواهد شد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین «نوروزی»، امام جمعه فاروج نیز با بیان آیاتی چند از کلام الله مجید در خصوص کمک و یاری رساندن به گرفتاران و نیازمندان از تلاش‌های خیرین در این مراسم معنوی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/