به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حبیب خانبابایی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بناب با حضور فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و اعضای این ستاد با بیان اینکه کمبود سیمان در بناب بخاطر انجام فعالیت های عمرانی در منطقه است؛ اظهار داشت: هم اکنون ۸۷ واحد تیرچه بلوک در شهرستان فعالیت می کنند […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حبیب خانبابایی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بناب با حضور فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و اعضای این ستاد با بیان اینکه کمبود سیمان در بناب بخاطر انجام فعالیت های عمرانی در منطقه است؛ اظهار داشت: هم اکنون ۸۷ واحد تیرچه بلوک در شهرستان فعالیت می کنند که متوسط ۲ هزار نفر در این واحدها مشغول به کار هستند.

وی گفت: قطعاً با تأمین سیمان مورد نیاز پروژه های بزرگ و مجموعه شهرداری از طریق استان سیمان در شهرستان به وفور یافت خواهد شد.

رئیس اداره صمت بناب خاطرنشان کرد:  با وجود وجود وضعیت کرونایی طی دو ماه گذشته یک هزار و ۱۲۱ بازرسی از صنوف بناب صورت گرفته و ۷۷ پرونده تشکیل شده که متخلفان بیش از ۳ میلیارد ریال جریمه شده اند.

خانبابایی در ادامه از فروش اجباری کالا در کنار ارائه روغن نباتی توسط برخی فروشگاه های شهرستان انتقاد و تصریح کرد: شنیده می شود که برخی از این فروشگاه ها در کنار عرضه روغن نباتی مواد شوینده،  تن ماهی و دیگر کالاها و اجناس را به مردم و مشتریان عرضه می کنند.

البته ناگفته نماند، رئیس ادره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب در کنار اشاره به کمبود سیمان در شهرستان هیچ اشاره ای به قیمت فعلی فروش سیمان در بازار نکرده و توضیح ندادند که طی هفته های اخیر در چند نوبت قیمت سیمان افزایش یافته است و حتی به اینکه پای دلالان نیز به این محصول پرمصرف باز شده است، اشاره ای نداشتند!

انتهای پیام/۶۰۰۰۴