کشف ۶۳۵۰ لیتر سوخت قاچاق در باغی در تبریز
کشف ۶۳۵۰ لیتر سوخت قاچاق در باغی در تبریز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از کشف بیش از ۶۳۵۷ لیتر نفت گاز یارانه ای در یک باغ واقع در اطراف تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، صمد حضرتی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به پرونده قاچاق مواد سوختی  به ارزش دو میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال در شعبه  ششم […]مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از کشف بیش از ۶۳۵۷ لیتر نفت گاز یارانه ای در یک باغ واقع در اطراف تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، صمد حضرتی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به پرونده قاچاق مواد سوختی  به ارزش دو میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال در شعبه  ششم تعزیرات حکومتی تبریز رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی افزود: شعبه پس از دریافت گزارش کشف۶ هزار و ۳۵۷ لیتر نفت گاز یارانه ای که در یک باغ اطراف تبریز بدون داشتن مجوز نگهداری می شد با اخذ استعلامات و نتایج آزمایشگاه و دفاعیات  متهم، با توجه به ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام قاچاق را محرز و وی را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت پنج میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

حضرتی گفت: این پرونده نیروی انتظامی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده بود.

جریمه یک میلیاردی ریالی قاچاقچی تبریزی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی همچنین از جریمه بیش از یک میلیارد ریالی قاچاق کننده کالای قاچاق در تبریز خبر داد و اظهار کرد:  به پرونده قاچاق کالا شامل ظروف شیشه ای و البسه به ارزش ۳۴۷ میلیون ریال در شعبه  ششم تعزیرات حکومتی تبریز رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی افزود: شعبه پس از دریافت دفاعیات  متهم، با توجه به ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام قاچاق را محرز و وی را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت یک میلیارد و ۴۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

حضرتی گفت: این پرونده نیروی انتظامی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده بود.

پایان پیام/۶۰۰۳۴