سردار “علی محمدی”  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۳ “عباسی” شهرستان مرند حین گشت زنی در محور “مرند-تبریز” به یک دستگاه خودروی سواری زانتیا مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.  وی افزود: در بازرسی از خودروی توقیف شده ۴۶ هزار و ۹۲۸ عدد انواع قرص […]

سردار “علی محمدی”  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۳ “عباسی” شهرستان مرند حین گشت زنی در محور “مرند-تبریز” به یک دستگاه خودروی سواری زانتیا مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند. 

وی افزود: در بازرسی از خودروی توقیف شده ۴۶ هزار و ۹۲۸ عدد انواع قرص های خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد. 

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند. 

محمدی تاکید کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و هرکس بخواهد آن را به خطر اندازد نیروی انتظامی برابر قانون برخورد شدید و سخت خواهد کرد. 

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تعامل و همکاری مردم با پلیس را رمز موفقیت در ماموریت های محوله عنوان کرد و از شهروندان خواست در صورت برخورد با انواع قاچاق و اقلام ممنوعه مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اعلام و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود از عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱