کشف نزدیک به ۳۸ کیلوگرم مواد مخدر در بناب
کشف نزدیک به ۳۸ کیلوگرم مواد مخدر در بناب

فرمانده انتظامي شهرستان بناب از کشف۳۷ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک ودستگيري۱ نفر توزیع کننده خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبري پليس، سرهنگ “سهراب شفقی ” در تشریح این خبر گفت:در راستاي مبارزه با مواد مخدر و خبر مبني بر اينکه یک نفر در زمينه تهيه و […]

فرمانده انتظامي شهرستان بناب از کشف۳۷ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک ودستگيري۱ نفر توزیع کننده خبر داد.
به گزارش قلم پرس به نقل از خبري پليس، سرهنگ “سهراب شفقی ” در تشریح این خبر گفت:در راستاي مبارزه با مواد مخدر و خبر مبني بر اينکه یک نفر در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت مي کنند،شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وي در ادامه افزود:پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات مشترک با ماموران مبارزه مواد مخدر استان متهم را شنایی و دستگير کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد:در بازرسي از محل اختفاء وی مقدار ۳۷ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۲ دستگاه خودرو نیز در این خصوص توقیف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان بناب با اشاره به اينکه برخورد با سودجويان و مقابله با قاچاقچيان به صورت مستمر در دستور كار پليس قرار دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سريعا با شماره تلفن و سامانه پيامكي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.