کشف قاچاق زن توسط ماموران گمرک در مرز ایران- ترکیه/ کشف۳۶ کیلوگرم تریاک
کشف قاچاق زن توسط ماموران گمرک در مرز ایران- ترکیه/ کشف۳۶ کیلوگرم تریاک

ماموران گمرک موفق به کشف قاچاق زن در بازرسی از محموله‌ها شدند. به گزارش قلم پرس از تبریز به  نقل از روابط عمومی گمرک ایران، ماموران گمرک بازرگان موفق شدند در بازرسی از محموله‌های ترانزیتی با کمک دستگاه‌های کنترلی ایکس ری و رصد اطلاعات محموله‌ها زنی را کشف کنند که در داخل بار خرما و […]

ماموران گمرک موفق به کشف قاچاق زن در بازرسی از محموله‌ها شدند.

به گزارش قلم پرس از تبریز به  نقل از روابط عمومی گمرک ایران، ماموران گمرک بازرگان موفق شدند در بازرسی از محموله‌های ترانزیتی با کمک دستگاه‌های کنترلی ایکس ری و رصد اطلاعات محموله‌ها زنی را کشف کنند که در داخل بار خرما و در لا به لای کارتن‌ها مخفی شده بود.

بنابراین گزارش طبق تحقیقات اولیه ماموران گمرک این زن سیاه پوست اهل کشور گینه است و قصد داشت به صورت  قاچاق از ایران به ترکیه و سپس از آنجا به اروپا برود.

کشف ۳۶ کیلوگرم تریاک در مرز بازرگان

مدیرکل گمرک بازرگان گفت: امروز در پست کنترلی این گمرک ۳۶ کیلو مواد مخدر به کمک سگ‌های موادیاب مرزبانی از داخل یک دستگاه تریلی کشف و ضبط شد.

معصومی با بیان اینکه این میزان مواد مخدر از داخل بار کامیونی از مبداء تهران به مقصد کشور بلژیک کشف شد، افزود: مواد مخدر کشف شده در محورهای تریلی جاسازی شده بود که با کمک سگ‌های موادیاب  مرزبانی به سایت ایکس ری گمرک هدایت و این موادها کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

هم اکنون فعالیت‌های گمرک بازرگان برای خروج کالا و انجام تشریفات مسافری به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود.