فرهاد کشاورز در گفتگو با ایسنا در مورد بازی این تیم مقابل سن ایچ ساوه گفت: هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و موارد تاکتیکی خود را به خوبی پیاده کردند اما نتیجه بازی را تجربه بازیکنان سن ایچ در زدن ضربات آخر تعیین کرد. وی افزود: امیدوارم بتوانیم تجربه را در کنار جوانی […]

فرهاد کشاورز در گفتگو با ایسنا در مورد بازی این تیم مقابل سن ایچ ساوه گفت: هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و موارد تاکتیکی خود را به خوبی پیاده کردند اما نتیجه بازی را تجربه بازیکنان سن ایچ در زدن ضربات آخر تعیین کرد.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم تجربه را در کنار جوانی داشته باشیم. ابتدای فصل خیلی ها ما را  گزینه سقوط می دانستند اما رفته رفته بهتر شدیم و در مرحله دوم که بهترین های لیگ هستند حضور داریم. مطمئنا اینکه مقاومت با برطرف شدن نقاط ضعف و اضافه شدن نیروهای جدید به تیمی قدرتمند تر تبدیل می شود.

کشاورز در پایان گفت:همه باید به مقاومت نگاهی تازه داشته باشند. ما تیمی که برای بقا می جنگید نیستیم و یک مقاومت جدید شکل گرفته است که باید همه به این تیم احترام بگذارند. از کادر فنی تیم هم تشکر می کنم و بعد از پایان فصل در مورد شرایط این فصل کامل خواهم گفت و اینکه باید به فکر ساختن یک تیم خوب برای فصل بعد باشیم.

انتهای پیام