کراتینه باید با بهترین مواد با کیفیت و به طور علمی انجام شود
کراتینه باید با بهترین مواد با کیفیت و به طور علمی انجام شود

متخصص کراتینه و ترمیم گر موهای آسیب دیده گفت: بسیاری از خانم‌های ایرانی باید بدانند هر آرایشگر و مرکزی مناسب کراتینه کردن موهای آنها نیست.

استادسمیرا عبدالحسینی،  متخصص کراتینه و ترمیم گر موهای آسیب دیده، در گفت وگو با خبرنگار قلم پرس گفت: متاسفانه بسیاری از خانم‌های ایرانی در برخی مواقع زمانی به ما مراجعه می‌کنند که از آسیب دیدگی موهای خود ابزار نگرانی و گلایه دارند و به این خاطر که باید بدانند هر آرایشگر و مرکزی مناسب کراتینه کردن موهای شما نیست.

سمیرا عبدالحسینی افزود: مواد کراتینه باید از بهترین مواد با کیفیت و توسط متخصص این کار که علم بالا و تجربه قوی دارد صورت بگیرد تا خدای ناکرده موها با آسیب دیدگی مواجه نشوند.

این آرایشگر برتر، در توصیه ای به خانم‌های ایرانی گفت: اولین مرکزی هستیم که در زمینه کراتینه بسیار قوی عمل کرده ایم و قبل از شروع به کار، مشاوره‌های تخصصی به عزیزان داده می‌شود تا با خیال راحت این کار را انجام بدهند.

استاد سمیرا عبدالحسینی تصریح کرد: ما بزرگترین مرکز کراتینه اینستاگرامی را در سطح کشور چند سالی است که راه اندازی کرده ایم و خیلی از علاقه مندان می‌توانند پیج ما را به آدرس keratine4u دنبال کنند که پاسخگوی سوالات این عزیزان هستیم.

این بانوی موفق در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از موادی که دارای اسید آمینه‌های مغذی برای مو است را بسیار در سالن استفاده می‌کنیم و اعتقاد ما این است که کیفیت خوب، رضایت مشتری را به همراه دارد و در پایان جا دارد یادی از خواهر عزیزم المیرا که کنار من همیشه با قوت بوده و تنها دخترم نیلا تشکر کنم.