کامیون‌داران تبریزی: ما اغتشاشگر نیستیم جانمان فدای سید علی است/ درخواست منطقی رانندگان رسیدگی فوری می‌شود
کامیون‌داران تبریزی: ما اغتشاشگر نیستیم جانمان فدای سید علی است/ درخواست منطقی رانندگان رسیدگی فوری می‌شود

کامیون‌داران استان آذربایجان‌شرقی عصر امروز پس از شنیدن صحبت‌های مسوولان حاضر در محل، به اخذ بارنامه و بارگیری اقدام کردند و فعالیت خود را از سر گرفتند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، طی چند روز اخیر شاهد اعتراض برخی کامیون‌داران در کشور نسبت به «گران شدن عوارض و لوازم […]

کامیون‌داران استان آذربایجان‌شرقی عصر امروز پس از شنیدن صحبت‌های مسوولان حاضر در محل، به اخذ بارنامه و بارگیری اقدام کردند و فعالیت خود را از سر گرفتند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، طی چند روز اخیر شاهد اعتراض برخی کامیون‌داران در کشور نسبت به «گران شدن عوارض و لوازم یدکی» در عین «ثابت ماندن کرایه بار» بودیم.

در تبریز هم تجمعاتی در برخی نقاط شهر به وقوع پیوست که با حضور نیروی انتظامی و نمایندگانی از استانداری آذربایجان‌شرقی، معترضان مطالبات خود را مطرح کردند و گفت‌وگویی با معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان داشتند و خواستار حل مشکلات خود بودند.

منوچهر سلمان‌زاده، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: ۳۲ هزار راننده در این بخش داریم و چیزی بالغ بر ۲۶ هزار ناوگان سنگین در استان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه موضوعات و مطالبات رانندگان معترض در دو بخش ملی و استانی در حال بررسی است، گفت: بقیه خواسته‌های این رانندگان طبق هماهنگی با خودشان حل خواهد شد.

در ادامه رحیم شهرتی‌فر، معاون امور سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: طبق تصمیم اتخاذ شده، به درخواست‌های منطقی رانندگی رسیدگی عاجل خواهد شد.

وی با بیان اینکه رانندگان همیشه در جهت مصالح کشور خط شکن بودند، گفت: رانندگان تبریز و آذربایجان‌شرقی با اعتماد به مسوولان محلی، به اعتراض صنفی خود پایان دادند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: کامیون‌داران استان پس از شنیدن صحبت‌های مسوولان حاضر در محل، به اخذ بارنامه و بارگیری اقدام کردند و فعالیت خود را از سر گرفتند.

وی ادامه داد: با گذشت چند ساعت از این دیدار، تاکنون بیش از ۱۰۰ بارنامه صادر شده و صدور بارنامه و اعلام بار برای کامیون‌داران تا پایان وقت امروز ادامه دارد و بارنامه‌ها در حال اخذ بوده و رانندگان کار خود را ادامه می‌دهند.

در گفت‌وگوی پایانی با رانندگان استان، آنها مشکلات خود را گران شدن «عوارض و لوازم یدکی» در عین «ثابت ماندن کرایه بار» دانستند و متفق‌‌القول گفتند که ما اغتشاشگر نبوده و جانمان را برای رهبر و انقلاب همانند دوران دفاع مقدس خواهیم داد و به آمریکا و دشمنان انقلاب اجازه سوءاستفاده نخواهیم داد.