خبرگزاری میزان – علی دیزجی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران طی نشستی مشترک با مدیرعامل شرکت خانه گستر و مسئولان توزیع نیروی برق تهران بزرگ بر حل و فصل مشکلات این مجتمع بزرگ مسکونی تاکید کرد. دیزجی گفت: شرکت خانه گستر در زمینه ساخت و ساز مسکن فعالیت داشته که در […]

خبرگزاری میزان – علی دیزجی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران طی نشستی مشترک با مدیرعامل شرکت خانه گستر و مسئولان توزیع نیروی برق تهران بزرگ بر حل و فصل مشکلات این مجتمع بزرگ مسکونی تاکید کرد.

دیزجی گفت: شرکت خانه گستر در زمینه ساخت و ساز مسکن فعالیت داشته که در یکی از پروژه‌های ۴۹۲ واحدی، واقع در حکیمیه تهرانپارس به دلایلی جهت تامین و ارائه انشعاب برق به ساکنین دچار مشکل شده و اداره برق نیز از ارائه خدمات مربوطه خودداری می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

وی اظهار کرد: مطابق توافق حاصله، تصمیم بر این گرفته شد که این شرکت با هماهنگی اداره راه و شهرسازی استان تهران ظرف مدت ۱۰ روز سند رسمی اجاره جهت واگذاری حق انتفاع از سه قطعه زمین به منظور نصب کیوسک پست برق به شرکت توزیع برق تهران بزرگ تنظیم و متعاقب آن نیز اقدامات لازم در جهت ایجاد انشعاب به تعداد مورد نیاز برای پروژه در اسرع وقت صورت پذیرد.

انتهای پیام/