خبرگزاری میزان – بنا بر گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، نوزدهم اردیبهشت ماه رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه‌اندازی مجدد تولید در این کارخانه ضرب‌الاجل یک ماهه تعیین کرد. حالا با دستور ریاست قوه قضاییه و پیگیری‌ها و مساعدت‌های بخش‌های مختلف، یک خط تولید این […]

خبرگزاری میزان – بنا بر گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، نوزدهم اردیبهشت ماه رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه‌اندازی مجدد تولید در این کارخانه ضرب‌الاجل یک ماهه تعیین کرد.

حالا با دستور ریاست قوه قضاییه و پیگیری‌ها و مساعدت‌های بخش‌های مختلف، یک خط تولید این شرکت در هفته گذشته احیاء شد و ۵۰ نفر کارگر شاغل در این شرکت با راه اندازی خط دوم به ۱۰۰ نفر ارتقاء پیدا کرد.

آنطور که مسئولین کارخانه میگویند تا قبل از پایان خردادماه خط دیگر تولید این شرکت نیز به بهره برداری خواهد رسید و گروه‌های شاغل در این مجموعه به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کنند.

بیژن اسماعیلی مدیرعامل کارخانه کیوان با تقدیر از رئیس قوه قضاییه به سبب بازدید از این کارخانه که قدمتی ۵۰ ساله دارد و صدور دستورات لازم برای رفع مشکلات آن، اظهار داشت: کارخانه کیوان جزئی از هلدینگ داروگر است که این هلدینگ در سراسر کشور ۱۸ کارخانه دارد؛ کارخانه کیوان نیز با سابقه حدود ۵۰ ساله با برند‌های کام، شکلات تافی و برند کامک، بخشی از زنجیره محصولات غذایی کشور را تأمین می‌کند.

وی تصریح کرد: طی سال‌های اخیر علی‌رغم ایجاد مشکلاتی در فرآیند تولید محصولات؛ اما تولید در کارخانه کیوان تداوم یافت، ولی در نهایت با وقفه‌ای در تولید مواجه شدیم.

مدیرعامل کارخانه کیوان تصریح کرد: در نتیجه بازدید آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه از کارخانه کیوان و دستورات صادره از ناحیه ایشان امیدواریم بتوانیم نیرو‌های این کارخانه را افزایش داده و خطوط تولید بیشتری را در این کارخانه راه‌اندازی کنیم تا از این طریق محصولات خود را به کشور‌های منطقه نیز صادر نماییم.

وی افزود: همچنین باید از مسئولان قضایی استان همدان نیز که برای احیا و افزایش ظرفیت تولید در کارخانه کیوان مساعدت دارند، تقدیر کنم.

مدیر عامل این کارخانه بزرگ با اشاره به حل مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان در زنجان در نتیجه مساعدت‌های قضایی و دستورات صادره از ناحیه رئیس قوه قضاییه، گفت: به غیر از کیوان یکی دیگر از واحد‌های زیرمجموعه هلدینگ داروگر، کارخانه روغن نباتی جهان است که پس از بازدید آیت‌الله رئیسی از این کارخانه و دستورات صادره از ناحیه ایشان مشکلات تولیدی و مالیاتی کارخانه مزبور مرتفع شد و با افزایش حجم تولید روغن در این کارخانه، تولیدات آن در اختیار نهاد‌های مختلف قرار گرفت و از این طریق بخشی از مشکل توزیع روغن در کشور حل شد.

مدیرعامل کارخانه کیوان با بیان اینکه به هیچ عنوان کیفیت کالا‌های خود را تغییر ندادیم حتی بالاتر از حد استاندارد در حال تولید هستیم، تصریح کرد: همانطور که آیت الله رئیسی از تولید حمایت می‌کنند، توقع ما از مسئولان استانی و کشوری این است که از تولید حمایت کنند تا بتوانیم نیرو‌های خود را به چندین برابر افزایش دهیم.

اسماعیلی یادآور شد: در کیوان ما به دلیل عدم تامین مواد اولیه نمی‌توانستیم خط تولید را راه اندازی کنیم و تا ٢۵ اسفند هرآنچه که داشتیم تولید کرده بودیم و در سال جدید موفق به خرید مواد اولیه نشده بودیم، ولی بعد از حضور رئیس قوه قضاییه و با کمک مسئولان استانی، مواد اولیه تهیه شد و با حداکثر امکانات شروع به تولید کردیم.

مدیرعامل کارخانه کیوان تصریح کرد: ان‌شاءالله با دستور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه و مسئولان استان همدان می‌توانیم خط‌های تولید بیشتری نیز راه اندازی کنیم.

وی از رئیس قوه قضاییه تقاضا کرد که رفع مشکلات دیگر واحد‌های تولیدی هلدینگ داروگر از جمله تولی پرس و داروگر که با مشکل مواد اولیه درگیر هستند را نیز مورد توجه قرار دهد.

مدیرعامل کارخانه کیوان ابراز امیدواری کرد که با کمک مسئولین و مخصوصا آیت الله رییسی این مجموعه بتواند تولید و صادرات را افزایش دهد.

وی در ادامه ضمن تشکراز اقدامات مقامات قضایی استان همدان گفت: این اقدامات انرژی چند برابری به ما داده است تا بتوانیم به مملکت خدمت کنیم و اشتغال زایی داشته باشیم.

انتهای پیام/