پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام منجم
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام منجم

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت حاج لنکران منجم، پدر شهیدان والامقام عمران و اسد منجم را تسلیت گفتند. متن پیام حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و عابدین خرّم به این شرح است: انالله و انا الیه راجعون کلمات عاجز از ایمان و ایثار انسان‌های بزرگ و وارسته‌ای است که […]


نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت حاج لنکران منجم، پدر شهیدان والامقام عمران و اسد منجم را تسلیت گفتند.

متن پیام حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و عابدین خرّم به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

کلمات عاجز از ایمان و ایثار انسان‌های بزرگ و وارسته‌ای است که فرزندان خود را با تربیتی عاشورایی به جبهه‌های عشق و جهاد اعزام کردند؛ در این بین، صبر و ایثار آن دلاورمردان که در راه آرمان‌های والای انقلاب و نظام اسلامی ثابت‌قدم بودند بر تارک تاریخ پرافتخار این خاک پاک خواهد درخشید.

خبر درگذشت حاج لنکران منجم پدر شهیدان والامقام عمران و اسد منجم و جانباز سرافراز بهرام منجم موجب غم و اندوه فراوان شد.

اینجانبان با ادای احترام به مقام صبر و ایمان این پدر والامقام، فقدان آن مرحوم را به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، خانواده محترم منجم و همه بازماندگان خصوصاً اهالی شهید پرور خطه آذربایجان تسلیت عرض می‌کنیم و برای روح آن عزیز سفرکرده، رحمت واسعه الهی و حشر با ائمه معصومین از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

شهید عمران منجم در آبان سال ۱۳۶۲ در منطقه پنجرین و شهید اسد منجم در دی سال ۱۳۶۳ در اندیمشک به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.