خبرگزاری میزان – یحیی جعفری، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران و کارکنان قضایی و اداری محاکم در پی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان رئیس قوه قضاییه پیام مشترکی را صادر کردند.   بیشتر بخوانید: در بخشی از این پیام آمده است: حال که نظام مقدس از توانمندی رئیس معظم سابق […]

خبرگزاری میزان – یحیی جعفری، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران و کارکنان قضایی و اداری محاکم در پی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان رئیس قوه قضاییه پیام مشترکی را صادر کردند.

 

بیشتر بخوانید:

در بخشی از این پیام آمده است: حال که نظام مقدس از توانمندی رئیس معظم سابق قوه قضاییه در ماموریت مهم‌تر بهره مند می‌شود، تشخیص صواب مقام عظمای ولایت در انتصاب حضرتعالی به ریاست دستگاه عالی قضایی که با چند دهه ایفای نقش در راس امور دستگاه، اشراف کامل برآن دارید، بار دیگر امید را در دل‌ها جاری ساخت.

در پایان این پیام مدیران، پرسنل قضایی و اداری محاکم تهران بر سرلوحه قرار دادن انتظارات شش گانه مقام معظم رهبری مدظله العالی مندرج در ابلاغ انتصابی و تحت مدیریت ریاست جدید قوه قضاییه برای اعتلاء بیش از پیش دستگاه قضایی را مورد تاکید قرار داده اند.

انتهای پیام/