به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، «سجاد سیاح» مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه طی پیامی صعود تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند. در این پیام آمده است: خرسندیم که عملکرد غرورآفرین تیم تراکتور در مسابقات آسیایی که حاصل تلاش‌های بی‌وقفه بازیکنان، کادر فنی و عوامل باشگاه بود، دل هواداران میلیونی‌مان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، «سجاد سیاح» مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه طی پیامی صعود تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

خرسندیم که عملکرد غرورآفرین تیم تراکتور در مسابقات آسیایی که حاصل تلاش‌های بی‌وقفه بازیکنان، کادر فنی و عوامل باشگاه بود، دل هواداران میلیونی‌مان را شاد کرد. 

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های تک تک اعضای تیم و همچنین هواداران عزیزمان که با حمایت‌های بی‌نظیر خود راه صعود را برای تراکتور هموار کردند، سپاسگزاری می‌نماییم. 

 باید تشکر و قدردانی ویژه‌ای از امام جمعه محبوب تبریز، استاندار محترم آذربایجان شرقی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و شهردار تبریز و سایر مسوولان داشته باشیم که در طول مسابقات پیگیر وضعیت تیم بودند و از نماینده کشورمان حمایت ویژه‌ای کردند. همچنین از پیام تبریک مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز سپاسگزارم که همچون گذشته برادرانه در کنار ما بودند.

صعود از مرحله گروهی، نخستین هدف تیمِ رسول خطیبی بوده و وی برنامه‌های زیادی برای تیم تراکتور دارد. ان‌شاءالله با تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی و همچنین حمایت‌های هواداران، تراکتور با قدرتی بیش از پیش به مسیر خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷