پیام تبریک سردار سلیمانی به مناسبت هفته قوه قضاییه
پیام تبریک سردار سلیمانی به مناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدبهشتی و شهیدان والامقام هفتم تیر، هفته قوه قضاییه را تبریک گفت. متن این پیام بهخ شرح زیر است: حادثه هفتم تیر یک حادثه تلخ و غم‌انگیز و در عین حال تعیین کننده […]

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدبهشتی و شهیدان والامقام هفتم تیر، هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.

متن این پیام بهخ شرح زیر است:

حادثه هفتم تیر یک حادثه تلخ و غم‌انگیز و در عین حال تعیین کننده و پر فایده برای انقلاب بود

فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)

فاجعه تروریستی هفتم تیرماه ۱۳۶۰ لکه ننگی در کارنامه‌ی منافقین مزدور و استکبار جهانی است. آن ایام منافقین کوردل به پشتوانه شریرترین حکومت جهان، آمریکا و اذناب شریرتر از خود، به گمان واهی سعی نمودند میدان مبارزه را از مردان بی‌ادعا و مخلص همچون شهید مظلوم بهشتی و یاران باوفایش تهی نموده تا شاید حرکت عظیم ملت مظلوم و مقتدر ایران اسلامی را متوقف نمایند غافل از آنکه ملت بزرگ ایران با ایمان راسخ، شجاعانه و عزتمندانه و با تحمل همه فشارها و سختی‌ها مسیر انقلاب و امام را برای دستیابی به قله‌های عزت و رفاه و پیشرفت ادامه خواهند داد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر، شهید مظلوم حضرت آیت‌الله دکتر بهشتی و شهیدان والامقام هفتم تیر، هفته قوه قضاییه را به قشر خدوم، متعهد و زحمتکش در دستگاه قضا تبریک عرض می‌نمایم.

دوام توفیقات شما را در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشان و شهیدان والامقام به زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز ((مدظله العالی)) از محضر حق تعالی مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/