پدافند غیرعامل در جامعه به خوبی معرفی شده است/آماده همکاری در راستای تحقق اهداف پدافند غیرعامل هستیم
پدافند غیرعامل در جامعه به خوبی معرفی شده است/آماده همکاری در راستای تحقق اهداف پدافند غیرعامل هستیم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و ضرورت آشنایی جامعه با این مسائل، گفت: الحمدلله در جامعه این موضوع به خوبی معرفی شده و البته ما نیز هر آنچه از دستمان بر‌آید آماده همکاری هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز حجت‌الاسلام  سید محمدعلی آل‌هاشم ظهر بعد از ظهر […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و ضرورت آشنایی جامعه با این مسائل، گفت: الحمدلله در جامعه این موضوع به خوبی معرفی شده و البته ما نیز هر آنچه از دستمان بر‌آید آماده همکاری هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز حجت‌الاسلام  سید محمدعلی آل‌هاشم ظهر بعد از ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیر‌عامل کشور با بیان اینکه سازمان پدافند غیر‌عامل در چند سال اخیر در کشور تقویت شده، اظهار داشت: با وجود این مسائل، موضوع پدافند غیر‌عامل به خوبی در جامعه تعریف و تبیین شده و مردم بیش از گذشته به این مسائل آگاه شده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و ضرورت آشنایی جامعه با این مسائل اضافه کرد: آشنایی مردم با موضوع پدافند غیرعامل نسبت به گذشته بهتر شده به طوری که شاید در گذشته مسؤولان استانی آن‌گونه که باید از پدافند غیرعامل اطلاعات و دانش کافی نداشتند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: الحمدلله در جامعه این موضوع به خوبی معرفی شده و البته ما نیز هر آنچه از دستمان بر‌آید در راستای تحقق اهداف پدافند غیرعامل آماده همکاری هستیم.

وی در خاتمه با اشاره به آشنایی با مدیرکل پدافند غیرعامل از گذشته‌های دور، افزود: سردار جهانسری از دوستان خوب و فعال در انجام کارها هستند.