شهردار منطقه ۶ تبریز از پاکسازی زمین‌های بایر در سطح این منطقه خبر داد. به گزارش قلم پرس، احمد انیسه از تداوم عملیات پاکسازی زمین‌های بایر و قطعات خالی خبر داد و افزود: این عملیات به منظور همسطح‌سازی و نخاله‌برداری معابر اصلی توسط عوامل پیمانی و ماشین‌آلات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه انجام […]شهردار منطقه ۶ تبریز از پاکسازی زمین‌های بایر در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش قلم پرس، احمد انیسه از تداوم عملیات پاکسازی زمین‌های بایر و قطعات خالی خبر داد و افزود: این عملیات به منظور همسطح‌سازی و نخاله‌برداری معابر اصلی توسط عوامل پیمانی و ماشین‌آلات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه انجام می‌شود.
وی همچنین بر ارتقای زیبایی‌های بصری سطح حوزه تأکید کرد و گفت: پاکسازی زمین‌های بایر در همین راستا و با هدف ارتقای سلامت و بهداشت محیط شهری، رفع مشکلات زیست محیطی و آراستن چهره و منظر شهری و همچنین تأمین رفاه و آسایش شهروندان در دستور کار این منطقه قرار گرفته است.
انیسه بر اهمیت ساماندهی زمین‌های بایر تأکید کرد و گفت: با توجه به کثرت این زمین‌ها و همجواری آن با بافت‌های مسکونی، پاکسازی و نخاله‌برداری آنها به صورت مستمر انجام می‌شود.