پاسخگویی به مردم کلید حل مشکلات است/ وضعیت نامناسب حاشیه نشینی در تبریز
پاسخگویی به مردم کلید حل مشکلات است/ وضعیت نامناسب حاشیه نشینی در تبریز

[ad_1] نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسگو در مجلس پاسخگویی به مردم را کلید حل مشکلات عدیده کشور عنوان کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مسعود پزشکیان پنجشنبه در آیین تکریم و تودیع شهردار تبریز اظهار داشت: یک سازمان زمانی ارتقا می یابد که نیروهای آن یک قدم رو به جلو حرکت کنند و اگر […]

[ad_1]


نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسگو در مجلس پاسخگویی به مردم را کلید حل مشکلات عدیده کشور عنوان کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، مسعود پزشکیان پنجشنبه در آیین تکریم و تودیع شهردار تبریز اظهار داشت: یک سازمان زمانی ارتقا می یابد که نیروهای آن یک قدم رو به جلو حرکت کنند و اگر همین یک مورد را عملیاتی کنیم شاهد تحول جدی در همه حوزه ها خواهیم بود و ماه رمضان می تواند فرصتی مناسب برای توجه به چنین اموری باشد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: امیدواریم شهردار جدید تبریز با قدرت و قوت برای اداره و توسعه این شهر تلاش کند و با توجه به اینکه متاسفانه در کشور با مشکلات عدیده روبه‌رو هستیم، زمانی در حل این مشکلات به دستاوردی خواهیم رسید که با جدیت به دنبال پاسخگویی به مردم و حل مشکلات آنها باشیم.

منادی دیگر نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: تبریز شهر اولین ها و صاحب اولین شهرداری و شورای شهر ایران بوده و نخستین آموزش و پرورش نوین کشور در این شهر ایجاد شده و علامه ها طباطبایی، امینی و جعفری نمادهای همین موضوع هستند و تبریز جلودار و پیشرو بسیاری از حوزه ها و امور در کشور بوده است و برای توسعه تبریز باید حقوق مردم به رسمیت شناخته شود و باید قدردان این مردم باشیم.

این نماینده مجلس تصریح کرد: تبریز وضعیت مناسبی در بحث حاشیه نشینی ندارد و وضعیت معیشتی مردم در چنین مناطقی بسیار  تأسف برانگیز است و از شهردار جدید که بومی این شهر و آشنا به امور است، انتظار داریم چنین موضوعاتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۵/م

 


[ad_2]