واکنش مسئولان به قیمت‌های فوق نجومی پرواز تهران- تبریز!
واکنش مسئولان به قیمت‌های فوق نجومی پرواز تهران- تبریز!

مسئولان ارشد استان آذربایجان شرقی به قیمت‌های فوق نجومی پرواز تهران – تبریز واکنش نشان دادند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، دیروز خبری از سوی خبرگزاری فارس با تیتر ( غافلگیری مسافران پرواز تهران – تبریز با قیمت‌های نجومی) مبنی بر قیمت‌های نجومی و سرسام‌آور منتشر شد که در آن از قیمت نزدیک به ۲۰ میلیونی […]مسئولان ارشد استان آذربایجان شرقی به قیمت‌های فوق نجومی پرواز تهران – تبریز واکنش نشان دادند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، دیروز خبری از سوی خبرگزاری فارس با تیتر ( غافلگیری مسافران پرواز تهران – تبریز با قیمت‌های نجومی) مبنی بر قیمت‌های نجومی و سرسام‌آور منتشر شد که در آن از قیمت نزدیک به ۲۰ میلیونی شرکت هواپیمایی آتا برای مسیر تهران- تبریز رونمایی شد.

بعد از انعکاس این گزارش و دریافت اسناد متعدد دیگر در مورد این اقدام یک جانبه این شرکت هواپیمایی به گفته مخاطبان در مواقعی تا دو میلیون و ۴۰۰ هزار ریال نیز از مسافران بابت مسیر تهران- تبریز  دریافت شده است، مسئولان ارشد استانی به  این  مسئله ورود کردند و تذکرات لازم را به مدیریت این شرکت هواپیمایی دادند.

در این تذکرات از مالک این شرکت هواپیمایی و مدیرعامل این شرکت هواپیمایی خواسته شده سریعا نسبت به حل مورد اقدام و ادامه روند کنونی را متوقف کند.

همچنین گفته می‌شود به وی اعلام شده در صورت اصرار بر این امر و عدم کنترل قیمت‌های سرسام آور مسئولان استانی با سایر ایرلان‌ها برای افزایش و اختصاص پروازهای جدید و حتی مسیرهای پروازی در استان رایزنی شده و خواهد شد.

البته منابعی خبر از مذاکرات اولیه با شرکت‌های هواپیمایی ایرتور و معراج می‌دهند که این ایرلاین‌ها در روزهای اینده قول افزایش پرواز و ایجاد پرواز از تبریز به تهران و مقاصد دیگر را اعلام کردند.

این گزارش حاکی است، شرکت هواپیمایی آتا در سال ۱۳۸۷ تاسیس و فعالیت رسمی و پروازی خود را از تبریز آغاز کرد و بیشتر پروازها از تبریز به شهرهای مختلف ایران از آن تاریخ این شرکت هواپیمایی در اختیار گرفت به طوریکه ایرلاین‌ها دیگر پروازهای خود را به تبریز به کمترین میزان یا اصلا قطع کردند. 

انتهای پیام/۶۰۰۱۴