واکنش مدیرعامل منطقه آزاد ارس  به ضرب و شتم معاونش در محل کار
واکنش مدیرعامل منطقه آزاد ارس  به ضرب و شتم معاونش در محل کار

مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: مجموعه اقتصادی همیشه این دعواها وجود دارد زیرا بدانید حتما که با منافع کسانی دچار خطر شده است که این کارها را می‌کند. به گزارش قلم پرس،در تبریز، مجید کیانی، مدیرعامل منطقه آزاد ارس امروز در جمع خبرنگاران به در خصوص ضرب و شتم معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس اظهار […]مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: مجموعه اقتصادی همیشه این دعواها وجود دارد زیرا بدانید حتما که با منافع کسانی دچار خطر شده است که این کارها را می‌کند.

به گزارش قلم پرس،در تبریز، مجید کیانی، مدیرعامل منطقه آزاد ارس امروز در جمع خبرنگاران به در خصوص ضرب و شتم معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس اظهار کرد:  مجموعه اقتصادی همیشه این دعواها وجود دارد زیرا بدانید حتما که با منافع کسانی دچار خطر شده است که این کارها را می‌کند و این اتفاقات به ما نشان داد که در مسیر درستی قرار داریم.

وی افزود: امید است تا هر چه سریع‌تر بازار ارز شفاف‌تر بشود و ساماندهی شود تا بلکه این مشکلات رفع شود.

مدیرعامل منطقه آزاد ارس با بیان اینکه ماده ۶۵ یک قانون اجرا نشده است و به اذعان برخی‌ها انتقادهایی روی این است؛ افزود: در واقع ما روی مساله را عوض کردیم و گفتیم دعوا بر سر کار است یعنی هر کسی در رفع موانع مشکلات ارس به ما کمک کند ما دستبوس آنها هستیم.

وی ادامه داد: مدل قوانین مناطق آزاد ارس منطبق با شرایط کیش در نظر گرفته شده است از این‌رو قطعا برخی تناقضات وجود خواهد شد.

کیانی در خصوص عدم تمدید قرارداد دو نفر از اعضای هیات مدیره، گفت: هیات مدیره ارس قانونی است و سه نفره اداره می‌شود.

در روزهای گذشته معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس توسط گروهی در محل کارش مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

یوسف احمدی دادستان عمومی و‌ انقلاب جلفا در این رابطه به خبرنگاراندر تبریز گفت: در روند پرونده ضرب و شتم معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس در مجموع ۶ نفر در رابطه با این پرونده بازداشت و تفهیم اتهام شده که هم اکنون همگی با قید وثیقه آزاد هستند.

وی افزود: ۳ نفر در همان روز حادثه تحت نظر قرار گرفته و بعد از یک روز و ۳ نفر دیگر نیز که نقش اصلی در ایجاد ضرب و جرح داشتند اخیرا بازداشت و بعد از ۳ روز و تفهیم اتهام با قید وثیقه آزاد شده اند.

احمدی با اشاره به اینکه در روز حادثه با شکایت شاکی و گزارش نیروی انتظامی پرونده تشکیل شده است، اضافه کرد: علاوه بر معاون منطقه آزاد ارس خود این سازمان نیز در این پرونده به عنوان شاکی به علت تخریب اموال دولتی حضور دارد.

احمدی اتهامات نفرات یاد شده را توهین و اهانت به مامور دولت در حین انجام وظیفه ضرب و جرح تخریب اموال عمومی و اخلال در نظم عمومی عنوان کرد که متهمان در این رابطه تفهیم اتهام شده‌اند.

پایان پیام/۶۰۰۲۷