واژگونی خودرو پژو با فوتی راننده ۱۵ ساله در تبریز
واژگونی خودرو پژو با فوتی راننده ۱۵ ساله در تبریز

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان شرقی از واژگونی خودرو پژو در اتوبان پاسداران تبریز که منجر به مصدوم شدن سرنشین و جان باختن راننده 15ساله خبر داد.

به گزارش قلم پرس، یونس منفرد صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی خودرو پژو در اتوبان پاسداران روبه‌روی پمپ بنزین جماران، بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پلیس راهور استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام این گزارش و با حضور ماموران در صحنه حادثه، واژگونی خودرو پژو با یک راننده و یک سرنشین تایید شد، این در حالی بوده که علت حادثه از سوی کارشناسان عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از عدم رعایت سرعت مطمئنه تعیین شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان پیرامون مصدومان این حادثه تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه راننده خودرو مذکور نیز در دم جان باخت و سرنشین ۱۸ ساله  مصدوم برای ادامه روند درمانی به بیمارستان انتقال یافت.

این مقام انتظامی در توصیه‌ای به رانندگان خاطرنشان کرد: لازم است که رانندگان توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین رانندگی ایمن و با سرعت مطمئنه را در دستور کار خود قرار دهند تا بدین وسیله از به خطر انداختن جان خود و دیگران و رخ دادن حوادثی جبران ناپذیر جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/