واعظی: هیچ وقت نباید با صندوق رای قهر کنیم و ناامید شویم
واعظی: هیچ وقت نباید با صندوق رای قهر کنیم و ناامید شویم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور امروز پس از انداختن رای خود در صندوق آرا در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز روز بسیار مهمی برای ۴ سال آینده کشور است.  وی افزود مردم عزیزمان بیش از گذشته در این شرایط حساس داخلی و خارجی برای حضور […]

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور امروز پس از انداختن رای خود در صندوق آرا در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز روز بسیار مهمی برای ۴ سال آینده کشور است. 

وی افزود مردم عزیزمان بیش از گذشته در این شرایط حساس داخلی و خارجی برای حضور گسترده تر در پای صندوق‌های رای احساس مسئولیت کنند.

واعظی تاکید کرد: قطعاً مردم عزیزمان بدانند که این کشور متعلق به خودشان است و خودشان باید برای آینده و توسعه کشور و برای صلح آینده کشور خودشان تصمیم بگیرند.

وی تصریح کرد: ما دموکراسی را از ۴۰ سال پیش شروع کردیم و گام به گام پیش می رویم و ممکن است نقص هایی داشته باشد اما هیچ وقت ما نباید با صندوق رای قهر کنیم هیچ وقت نباید از صندوق رای ناامید شویم ما تا الان در ۴۰ سال گذشته آنچه که به دست آورده‌ایم از صندوق های رای بوده است و لذا من فکر می‌کنم حضور گسترده مردم علامت بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه  حضور گسترده مردم علامت خوبی از نظر داخلی است، اذعان داشت: به این معنا که انسجام و وحدت داخلی حفظ می شود و کسی که رییس جمهور می شود بیشتر احساس مسئولیت می کند و برای ما مشکلات تلاش بیشتری را می کند. حمایت مردم اقتدار و همبستگی ما را نشان می‌دهد که در این شرایط مهم است. 

وی ادامه داد: دشمنانی مانند رژیم صهیونیستی و آمریکا داریم که حضور گسترده مردم توطئه‌های انان را خنثی می کند. 

واعظی گفت: خوشبین هستم به اینکه بعد از انتخابات بسیاری از مسایل که در سه سال گذشته به دلیل جنگ اقتصادی و فشار حداکثری بوده رفع می‌شود. مذاکرات وین نتایج خوبی داشته است و مذاکرات به خوبی در حال انجام است بعد از انتخابات موضوعات مهم بین المللی حل خواهد شد و مردم آینده بهتر از نظر رفاه و اداره کشور خواهند داشت. 

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد: آخرین تماسی که ما از وین داشتیم این بود که گام های خوبی در این چند روز گذشته برداشته شده و کشور های ۵+۱واروپا و چین مصمم هستند و مسیولانشان مصاحبه کردند و گفته اند با توجه به گام های که برداشته شده امیدوارند آنچه که باقی مانده هم بر طرف شود.

انتهای پیام/