به گزارش خبرگزاری فارس از بستان آباد، حبیب امین زاده امروز در بازدید از دو واحد تولیدی آسیب دیده از تند باد ( واحد تولیدی آب معدنی سهند و کارتن سازی پاک رول جام ) در شهرک صنعتی شهرستان بستان آباد در جریان میزان خسارت‌های وارده قرار گرفت و راهکارهای لازم برای ادامه تولید در واحدهای یاد شده را […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بستان آباد، حبیب امین زاده امروز در بازدید از دو واحد تولیدی آسیب دیده از تند باد ( واحد تولیدی آب معدنی سهند و کارتن سازی پاک رول جام ) در شهرک صنعتی شهرستان بستان آباد در جریان میزان خسارت‌های وارده قرار گرفت و راهکارهای لازم برای ادامه تولید در واحدهای یاد شده را ارائه  کرد.

وی ضمن تماس تلفنی با مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، بر پیگیری جبران بخشی از خسارت وارده از طریق بیمه گذار واحدهای تولیدی تاکید کرد.

امین زاده از رئیس اداره صمت شهرستان خواست تا سریع تر ضمن تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، نسبت به ارائه تسهیلات لازم به واحدهای خسارت دیده برای تداوم تولید و تثبیت‌ اشتغال اقدام کند.

با توجه به وزش شدید باد و طوفان ظهر روز یکشنبه این هفته در منطقه شبلی، به ساختمان، تاسیسات و تجهیزات و ماشین آلات دو واحد تولیدی واقع در این منطقه، خسارت شدید وارد شد که خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت.

انتهای پیام/