هواداران تراکتور فرهنگ جدیدی را وارد جامعه هواداری کردند
هواداران تراکتور فرهنگ جدیدی را وارد جامعه هواداری کردند

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی، گفت: هواداران ما روز گذشته فرهنگ جدیدی را وارد فوتبال کردند و فکر می‌کنم توانستیم رکورد حضور هواداران را بزنیم. به گزارش قلم پرس به نقل ز خبرگزاری فارس، عباس الیاسی درمورد مسابقه دیروز صحبت‌های زیر را مطرح کرد: فارس: روز گذشته موفق شدید استقلال را شکست دهید. ابتدا باید به […]

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی، گفت: هواداران ما روز گذشته فرهنگ جدیدی را وارد فوتبال کردند و فکر می‌کنم توانستیم رکورد حضور هواداران را بزنیم.

به گزارش قلم پرس به نقل ز خبرگزاری فارس، عباس الیاسی درمورد مسابقه دیروز صحبت‌های زیر را مطرح کرد:

فارس: روز گذشته موفق شدید استقلال را شکست دهید.

ابتدا باید به موضوعی اشاره کنم.

*: بفرمائید.

 باید حادثه تلخ شهدای تروریستی زاهدان را تسلیت بگویم. برای خانواده‌های این عزیزان آرزوی صبر دارم، واقعا حادثه بسیار تلخی بود که بعد از راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و حماسه‌ای که مردم آفریدند این اتفاق باعث ناراحتی همه هموطنان شد .امیدوارم دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم و همیشه اخبار خوب و خوشی در سطح جامعه منتشر شود.

*: در مورد بازی صحبت می‌کنید؟

دیروز بازی بسیار خوب و درگیرانه‌ای را مشاهده کردیم، فکر می‌کنم رکورد حضور هوادار در یک بازی لیگ برتر شکسته شد و بیش از ۱۱۰ تا ۱۲۰ هزار هوادار که قصد تماشای این بازی را داشتند به ورزشگاه مراجعه کردند که به دلیل گنجایش استادیوم خیلی‌ها پشت در ماندند. شما دیدید بسیاری از افراد روی تپه‌ها نشسته بودند.

*: هواداران تراکتورسازی هم با حضور پر شور خود به لیگ برتر رونق تازه‌ای دادند.

 این همه هوادار به ورزشگاه آمد اما از بینی یک نفر خون نیامد. این یک اتفاق بزرگ است.  بازی در فضایی بسیار خوب برگزار شد. مهمترین اتفاق بازی دیروز احترام به حریف بود واقعا ما تفاوت فضای فرهنگی را در بازی دیروز مشاهده کردیم. با وجود شرایط جوی نامناسب، بارش شدید باران و برف توانستیم رکورد حضور هواداران را بزنیم و فرهنگ جدیدی را وارد جامعه هواداری کنیم. دوست داریم این صدای «حیدر حیدر»‌ای که در ورزشگاه از سوی هواداران تراکتورسازی شنیده می‌شد را به سایر ورزشگاه‌های کشور  انتقال دهیم و شاهد این شور و نشاط در فضای ورزشی کشور باشیم.

*: با توجه به پیروزی روز گذشته تراکتورسازی را باید مدعی قهرمانی دانست؟ 

قطعا همینطور است بازی دیروز مقابل یک حریف قدرتمند بود و به نوعی عیار تیم‌ را مشخص کرد. ما به استقلال احترام می‌گذاریم و خوشحالیم که توانستیم آنها را شکست دهیم. خوشبختانه تیم در مسیر خوبی قرار گرفته و امیدوارم همین شرایط را ادامه دهیم.

*: جورج لیکنز خیلی سریع با شرایط تیم آشنا شد.

خوشبختانه لیکنز به شناخت خوبی از تیم دست یافته و عملکرد ما در سه بازی گذشته خوب بوده است. ما از سه بازی ابتدای نیم فصل دوم هفت امتیاز گرفتیم در شرایطی که در نیم فصل اول تنها از سه بازی اول دو امتیازگرفته بودیم. این مساله نشان از بهبود شرایط تیم دارد و امیدواریم همین روند را در کنار حمایت هواداران ادامه دهیم.

*: بازیکنان و اعضای استقلال اعتقاد داشتند داوری در رقم خوردن نتیجه بازی روز گذشته تاثیرگذار بوده است.

این حرف‌ها همیشه بعد از بازی‌ها مطرح می‌شود وقتی تیمی نتیجه را از دست داده درمورد مسائل داوری صحبت می‌کند.

*: قبل از بازی اظهارنظری از شما مطرح شد مبنی بر اینکه در صورت بازی کردن داریوش شجاعیان از استقلال شکایت خواهید کرد. خیلی‌ها می‌گفتند مساله‌ای که مربوط به باشگاه ماشین‌سازی است نباید از سوی تراکتورسازی مطرح شود و به این اظهار نظر انتقاد کردند. 

من به این شکل صحبت نکردم و نگفتم از شجاعیان شکایت می‌کنیم سوالی از من پرسیده شد مبنی بر اینکه اگر شجاعیان به صورت غیرقانونی بازی کند شما چه کاری می‌کنید که من گفتم اگر بازیکنی به صورت غیرقانونی بازی کند چه شجاعیان باشد چه فرد ایکس ما از حقوق‌مان  مثل هر باشگاه دیگری دفاع می‌کنیم. وقتی سازمان لیگ و فدراسیون در این مورد  تصمیم‌گیر هستند.  حرف من این بود که اگر شجاعیان یا هر بازیکن دیگری، مشخص شود که به صورت غیرقانونی بازی کرده ما اعتراض می‌کنیم و بحث دیگری در این مورد نداشتیم.