همه کاربران تلگرام پس از فیلتر هم از این برنامه استفاده می کنند / طرح فیلتر تلگرام به شکل جدی با شکست مواجه شد
همه کاربران تلگرام پس از فیلتر هم از این برنامه استفاده می کنند / طرح فیلتر تلگرام به شکل جدی با شکست مواجه شد

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ای با ناموفق خواندن طرح فیلتر تلگرام، معتقد است فیلتر هاتگرام و تلگرام طلایی هم موجب ریزش مخاطبان این پیام‌رسان نخواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از  خبرگزاری خانه ملت، محمد کاظمی درباره آمار منتشره درباره ماندن ۷۹ درصد کاربران ایرانی پس از فیلتر تلگرام در این برنامه، گفت: […]

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ای با ناموفق خواندن طرح فیلتر تلگرام، معتقد است فیلتر هاتگرام و تلگرام طلایی هم موجب ریزش مخاطبان این پیام‌رسان نخواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از  خبرگزاری خانه ملت، محمد کاظمی درباره آمار منتشره درباره ماندن ۷۹ درصد کاربران ایرانی پس از فیلتر تلگرام در این برنامه، گفت: به اعتقاد من تقریبا تمام افرادی که از تلگرام استفاده می‌کردند پس از فیلتر آن نیز در حال استفاده از این برنامه هستند و طرح فیلتر تلگرام به شکل جدی با شکست مواجه شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی درباره فیلتر شدن دو برنامه هاتگرام و تلگرام طلایی که به‌عنوان جایگزین‌های تلگرام در حال استفاده است و موضوع فیلتر شدن این دو برنامه از سوی معاون دادستان کل کشور مطرح شده است، گفت: فیلتر این دو برنامه هم به ریزش مخاطبان تلگرام کمک نمی‌کند چراکه این برنامه مورد احتیاج و نیاز مردم است و برای پیش بردن امور روزانه خود از این برنامه خارج نمی‌شوند.

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با تأکید بر اینکه ایجاد محدودیت‌ها به هیچ وجه ما را به اهدافمان نمی‌رساند، ادامه داد: به جای ایجاد محدودیت باید سراغ روش‌‎های پیشگیرانه برویم و سیاست‎های محدودکننده نتیجه عکس می‌دهد./