همه مسئولان در  بروز شرایط کنونی کشور سهیم هستند/لازمه مقابله با تحریم‌ها وحدت تحت رهنمودهای رهبری است
همه مسئولان در  بروز شرایط کنونی کشور سهیم هستند/لازمه مقابله با تحریم‌ها وحدت تحت رهنمودهای رهبری است

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال افزایش اختلافات داخلی است، گفت: وحدت همه قوا و نهادها تحت رهنمودهای رهبری لازمه طی مسیر مقابله با سیاست‌های تحریمی آمریکا است. به گزارش قلم پرس، مسعود پزشکیان با یادآوری آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا و لزوم وحدت قوا و همگرایی جریان‌های سیاسی در حوزه داخل برای مقابله با […]

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال افزایش اختلافات داخلی است، گفت: وحدت همه قوا و نهادها تحت رهنمودهای رهبری لازمه طی مسیر مقابله با سیاست‌های تحریمی آمریکا است.

به گزارش قلم پرس، مسعود پزشکیان با یادآوری آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا و لزوم وحدت قوا و همگرایی جریان‌های سیاسی در حوزه داخل برای مقابله با سیاست‌های تحریمی، گفت: کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به رفع تنش‌های داخلی و سیاسی دارد، تغییر سیاست‌ها یا اختلافات گروه‌های سیاسی و جناح‌ها همان چیزی است که آمریکا و سایر دشمنان جمهوری اسلامی به دنبال آن هستند.

همه مسئولان در  بروز شرایط کنونی کشور سهیم هستند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اختلافات، گلایه‌ها و مشکلات موجود را باید به طریقی حل کرد در غیر این صورت به آمریکا کمک می‌شود تا شکاف داخلی را عمیق تر کند، سلب مسئولیت و پاس دادن گرفتاری‌ها به یکدیگر کار سختی نیست، مسئولان در همه سطوح باید بدانند که کشور را همه گروه‌های سیاسی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اداره می کنند و به اینجا رساندیم پس در مشکلات به وجود آمده سهیم هستیم.

لزوم طی مسیر مقابله با تحریم‌های آمریکا با وحدت و محوریت فرمایشات رهبری است

وی افزود: مشکلات تنها با وحدت و همگرایی مرتفع خواهد شد، از این رو با محوریت فرمایشات مقام معظم رهبری باید مسیر مقابله با تحریم‌ها را طی کنیم، تحت رهنمودهای رهبری هم قوای سه گانه باید وحدت را تقویت کنند، این مسیر با باور و اعتقاد باید طی شود زیرا در کنار هم بودن به شکل ظاهری کفایت نمی‌کند.

وحدت و انسجام لازمه کاهش نگرانی و افزایش فشار تحریمی بر روی مردم است

پزشکیان معتقد است: نگرانی ناشی از شرایط تحریمی مردم طبیعی است، مردم نه تنها نگرانند بلکه با مشکلات بسیار دست و پنجه نرم می‌کنند، در واقع مشکلات بیش از مسائل ظاهری است اما راهکار کاهش نگرانی و رفع مشکلات مردم انسجام و وحدت داخلی است، مسئولان با وحدت و همگرایی باید فشارهای اقتصادی بر روی دوش مردم را کاهش دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیدا کردن مقصر در این شرایط تحریمی نه تنها کمکی به رفع مشکلات نمی‌کند بلکه اختلاف و تفرقه هم ایجاد می‌کند، متاسفانه بسیاری از مشکلات کنونی ریشه در اختلافات جناح‌های سیاسی دارد. /