همه باید در مقابل هر عمل یا قانون تبعیض‌آمیز مقاومت کنند
همه باید در مقابل هر عمل یا قانون تبعیض‌آمیز مقاومت کنند

رئیس دیوان عدالت اداری کشور علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و گفت: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

به گزارش قلم پرس، حجت الاسلام کاظم بهرامی ظهر در جلسه شورای اداری شهرستان بستان‌آباد، مدیریت در نظام اسلامی را خدمتگزاری و نوکری برای بندگان خدا بیان کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور مسوولیت خدمت در نظام جمهوری اسلامی را سنگین برشمرد، و گفت: همه مدیران کشور باید ارائه بهترین خدمت به مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام بهرامی وجود بی‌عدالتی در جامعه را موجب ناامیدی در کشور و در بین مردم برشمرد و گفت: اگر دنبال امید و امیدبخشی در جامعه هستیم، باید دنبال اجرای عدالت باشیم.

وی، علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و تاکید کرد: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

وی با اشاره به اینکه همه باید در مقابل هر عمل یا قانون تبعیض‌آمیز مقاومت کنند، مبارزه و ریشه‌کنی فساد در جامعه را وظیفه همه آحاد جامعه خواند.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور با تاکید بر اینکه اقدامات رانت ستیز و فسادستیز این قوه هیچ منافاتی با سرمایه‌گذاری و اشتغال در کشور ندارد، اذعان داشت: مبارزه با فساد برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در دستور کار است، و این اقدام قوه قضائیه علیه فساد، به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و رونق تولید است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری کشور در سفری یک روزه در میان استقبال مسوولان و مردم بستان‌آباد وارد این شهر شد.

وی که به همراه رئیس قوه قضائیه وارد استان شده بود در بدو حضور در شهرستان بستان‌آباد به یادمان شهدای گمنام رفت و به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور سپس با حضور در شهرداری بستان‌آباد در جریان اقدامات و فعالیت‌های شهرداری قرار گرفت. حضور در جلسه شورای اداری شهرستان برنامه دیگر دکتر بهرامی در بستان‌آباد بود.