هر حرکتی برای ایجاد اختلاف بین قومیت ها کار غلطی است
هر حرکتی برای ایجاد اختلاف بین قومیت ها کار غلطی است

مسعود پزشکیان از توهین به مذاهب رسمی کشور انتقادکرد به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان ، در خصوص سخنرانی های که به اختلاف بین مذاهب شیعه و سنی دامن می زند، اظهار داشت: هر حرکتی برای ایجاد اختلاف بین قومیت ها از طرف هرکسی صورت بگیرد کار غلطی است. […]

مسعود پزشکیان از توهین به مذاهب رسمی کشور انتقادکرد

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان ، در خصوص سخنرانی های که به اختلاف بین مذاهب شیعه و سنی دامن می زند، اظهار داشت: هر حرکتی برای ایجاد اختلاف بین قومیت ها از طرف هرکسی صورت بگیرد کار غلطی است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری بارها توصیه کرده اند هیچ کس دست در کشور عامل اختلاف افکنی نشود.

وی گفت: دشمنان تلاش دارد که در ما داخل کشور تنش و دعوا داشته باشیم بنابراین عقل حکم می کند هیزم بیار این معرکه نشویم تا خواست دشمنان محقق نشود.

پزشکیان با انتقاد از سخنرانی اخیر که به اختلاف بین شیعه و سنی دامن می زند، عنوان کرد: توهین و بی احترامی به مذاهب رسمی کشور به هیچ وجه قابل قبول نیست و این موضوع در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی خواهد شد.

رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این هیات نشست اضطراری برای بررسی سخنرانی نماینده مردم مشهد تشکیل می دهد، فایل صوتی این سخنرانی بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.