نماینده مردم شبستر: خدابخش رفتنی است
نماینده مردم شبستر: خدابخش رفتنی است

نماینده مردم شبستر در مجلس با اشاره به آخرین وضعیت ماندن و یا نماندن استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: آقای مجید خدابخش مشمول قانون منع به‌کارگیری از بازنشستگان بوده و تا ۲۶ آبان‌ماه سال‌جاری فرصت دارد که در این پست بماند. به گزارش قلم پرس به قلم از خبرگزاری فارس، معصومه آقاپورعلیشاهی اظهار کرد: نمایندگان مجلس حق […]

نماینده مردم شبستر در مجلس با اشاره به آخرین وضعیت ماندن و یا نماندن استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: آقای مجید خدابخش مشمول قانون منع به‌کارگیری از بازنشستگان بوده و تا ۲۶ آبان‌ماه سال‌جاری فرصت دارد که در این پست بماند.

به گزارش قلم پرس به قلم از خبرگزاری فارس، معصومه آقاپورعلیشاهی اظهار کرد: نمایندگان مجلس حق معرفی فرد برای وزارت به رئیس‌جمهور را ندارند و این خود رئیس‌جمهور است که افراد را تعیین کرده و به مجلس معرفی می‌کند.

وی افزود: به عنوان نمایندگان مجلس مطیع قانون بوده و فردی را به رئیس‌جمهور معرفی نکرده‌ایم و شخص ریاست جمهور بر اساس معیارها و شاخص‌ها چهار وزیر را معرفی می‌کند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی بیان کرد: اگر رئیس‌جمهور فردی از دیار آذربایجان را به عنوان وزیر به مجلس شورای اسلامی معرفی کند، قطعاً در صحن علنی مجلس از او دفاع خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت ماندن و یا نماندن استاندار آذربایجان‌شرقی، توضیح داد: آقای مجید خدابخش مشمول قانون منع به‌کارگیری از بازنشستگان بوده و تا ۲۶ آبان‌ماه سال‌جاری فرصت دارد که در این پست بماند.

آقاپور گفت: استاندار فعلی آذربایجان‌شرقی در وقت مقرر پست خود را ترک خواهد کرد.