نشت و انفجار گاز شهری در میرداماد یک مصدوم بر جای گذاشت
نشت و انفجار گاز شهری در میرداماد یک مصدوم بر جای گذاشت

وقوع انفجار گاز شهری در طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه در میرداماد تبریز یک مصدوم بر جای گذاشت به گزارش قلم پرس بعد از ظهر امروز با گزارش وقوع انفجار از طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه  در میرداماد تبریز به سامانه۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان گروههای حریق ایستگاه شماره ۸ و ۱۲ را جهت بررسی و […]

وقوع انفجار گاز شهری در طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه در میرداماد تبریز یک مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش قلم پرس بعد از ظهر امروز با گزارش وقوع انفجار از طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه  در میرداماد تبریز به سامانه۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان گروههای حریق ایستگاه شماره ۸ و ۱۲ را جهت بررسی و اطفاء حریق رهسپار محل حادثه کرد.

موسوی مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز در این باره بیان داشت: با گزارش وقوع این انفجار آتش نشانان به محل حادثه اعزام و شاهد زبانه کشیدن شعله های آتش نشانی از پنجره های ساختمان شدند که بلافاصله تیم های اطفاء حریق،عملیات مهار و پیشگیری از گسترش حریق را در پیش گرفتند.

وی با اشاره به شدت حریق و متصاعد شدن دود غلیظ در فضای ساختمان افزود: آتش نشانان به سرعت این آتش سوزی را که در اثر نشت گاز شهری رخ داده بود مهار و اطفاء کامل کردند.

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه در اثر شدت وقوع انفجار  زن جوانی در داخل منزل دچار سوختگی و مصدومیت شده بود افزود: آتش نشانان  بلافاصله وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.