به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت روز کارگر با حضور در مجموعه سایپا آذربایجان با اهداء گل؛ هفته کارگر را به کارکنان این مجموعه تبریک گفت و با ستایش روحیه با نشاط کارگران این مجموعه اظهار داشت: در بازدیدهای دوره ای که از مجموعه های صنعتی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت روز کارگر با حضور در مجموعه سایپا آذربایجان با اهداء گل؛ هفته کارگر را به کارکنان این مجموعه تبریک گفت و با ستایش روحیه با نشاط کارگران این مجموعه اظهار داشت: در بازدیدهای دوره ای که از مجموعه های صنعتی دارم یکی از مجموعه هایی که لبخند رضایت را بر چهره کارگران دیدم مجموعه سایپا آذربایجان بود.

امام جمعه تبریز با تاکید بر توجه به نیروی انسانی در همه مجموعه های تولیدی و اداری گفت: توجه به دغدغه های معیشتی و اقتصادی کارکنان، مسیر تحقق اهداف سازمانی مجموعه را هموارتر می کند. از این رو باید تمرکز نگاه وسیع مدیریت ارتقا انگیزه کارکنان باشد.

 آل هاشم در ادامه با تاکید بر اینکه کارگران عامل بقاء و تداوم فعالیت مجموعه های تولیدی هستند، اضافه کرد: در طول سال باید به مسائل و مشکلات کارگران رسیدگی کنیم نه اینکه تنها در هفته کارگر از آنها حرف بزنیم.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران را یادآور شد و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحریم ها علیه ملت ایران اعمال و در سالهای اخیر تشدید شد که آسیب هایی هم متوجه  کشور کرد، اما برکاتی هم داشت که تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و خودکفایی آرمان همگان برای توسعه صنایع ایران  شد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱