نزاع و درگیری خونین عروسی در میانه
نزاع و درگیری خونین عروسی در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از وقوع یک فقره قتل در مراسم عروسی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از میانه، حسن رفیعی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یک مراسم عروسی و نهایتا مجروحیت فردی ۳۲ ساله بر اثر چاقو خوردگی […]فرمانده انتظامی شهرستان میانه از وقوع یک فقره قتل در مراسم عروسی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از میانه، حسن رفیعی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یک مراسم عروسی و نهایتا مجروحیت فردی ۳۲ ساله بر اثر چاقو خوردگی و انتقال وی به بیمارستان، ماموران انتظامی بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه با حضور به موقع کارشناسان پلیس آگاهی و ماموران کلانتری ۱۱ در محل و تحقیقات صورت گرفته قاتل ۳۵ ساله در کمتر از پنج ساعت دستگیر شد، افزود: متاسفانه فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحت فوت کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه  انگیزه متهم را از ارتکاب به قتل، اختلاف و درگیری لفظی در مراسم عروسی عنوان کرد و گفت: ناتوانی در مهار خشم، عصبانیت و بی‌توجهی به قانون، عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران‌ناپذیر است.

پایان پیام/۶۰۰۰۱