نباید درباره موضوعی که علم کافی در خصوص آن وجود ندارد، قانونی تدوین شود
نباید درباره موضوعی که علم کافی در خصوص آن وجود ندارد، قانونی تدوین شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گاهی قانونی تدوین می شود که ۶ ماه بعد تغییر پیدا می کند، گفت: نباید درباره موضوعی که علم کافی در خصوص آن وجود ندارد، قانونی تدوین شود. به گزارش قلم پرس، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشبه ۸ آذرماه) در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهرستان […]

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گاهی قانونی تدوین می شود که ۶ ماه بعد تغییر پیدا می کند، گفت: نباید درباره موضوعی که علم کافی در خصوص آن وجود ندارد، قانونی تدوین شود.

به گزارش قلم پرس، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشبه ۸ آذرماه) در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهرستان زواره گفت:  اقتصاد علم است و ما درباره این علم اطلاعات کافی نداریم، افزود: اگر درباره علم اقتصاد اطلاعاتی داشتیم، وضعیت کنونی اقتصادی کشور اینگونه نبود که بیکاری، عدم توسعه اقتصادی و فقر مشاهده شود.

وی با بیان اینکه گاهی قانونی تدوین می شود که ۶ ماه بعد تغییر پیدا می کند، ادامه داد: نباید درباره موضوعی که علم کافی در خصوص آن وجود ندارد، قانونی تدوین شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر از آتش ترس داشته باشیم در برابر ظلم ایستادگی کرده و از حقوق مظلوم دفاع می کنیم.

وی با اشاره به اینکه سالانه از هر ۱۰۰۰ نفر ۱۰۰ نفر در بیمارستان بستری می شوند، ادامه داد: از نظر علمی و اقتصادی باید سنجیده شود که آیا توسعه بیمارستان در یک منطقه بهینه است یا خیر.

پزشکیان با اشاره به درخواست امام جمعه زواره برای تعیین نرخ برق این شهرستان در فصل گرم در حسب نرخ مناطق گرمسیری تصریح کرد: درباره قیمت برق این شهرستان در تابستان پیگیری های لازم انجام می شود که بی عدالتی رخ ندهد./