نارضایتی مردم مراغه از کمبود قطارهای مسافربری
نارضایتی مردم مراغه از کمبود قطارهای مسافربری

امام جمعه مراغه گفت : کمبود قطار مسافربری عامل نارضایتی مردم این شهرستان و شهرهای همجوار شده است . به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مراغه اظهار کرد: ایستگاه راه آهن مراغه، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ایستگاه‌های منطقه از نظر قطار مسافری دچار کمبود […]امام جمعه مراغه گفت : کمبود قطار مسافربری عامل نارضایتی مردم این شهرستان و شهرهای همجوار شده است .

به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مراغه اظهار کرد: ایستگاه راه آهن مراغه، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ایستگاه‌های منطقه از نظر قطار مسافری دچار کمبود قطار است.

وی اضافه کرد: تامین قطار برای شهر مراغه برای جابه‌جایی مسافر از نیازهای اساسی مردم منطقه به ویژه خانوادهاست.

خطیب جمعه مراغه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهدای ۱۷ شهریور مظلوم‌ترین شهدای انقلاب هستند، گفت: در این روز حدود ۴ هزار نفر از مردم ایران اسلامی در تهران به شهادت رسیدند.

امام جمعه مراغه همچنین، از مردم عراق و موکب داران به خاطر استقبال از زائران سالار شهیدان در ایام اربعین قدردانی کرد.

وی افزود: بزرگترین تجمع مسلمانان در اربعین نشان از محبت امام حسین (ع) در قلب‌های مومنین است.

پورمحمدی گفت: مردم ایران و عراق در نجف، کربلا و مسیر این دو شهر با برپایی موکب‌ها همدلی خود را در ایام عزاداری امام حسین (ع) به بهترین وجه نشان دادند.

وی اضافه کرد : برای مردم و موکب داران پذیرایی از زوار امام حسین برای مردم در نجف و کربلا یک افتخار بزرگ است.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در خبرگان رهبری با اشاره با سالروز شهادت آیت الله مدنی افزود: علمای دین در طول تاریخ عامل بیداری مسلمانان در برابر ظالمان و طاغوت‌های زمان بوده‌اند.

براساس این گزارش مخاطبان فارس در روزهای گذشته با ثبت مطلبی در سامانه فارس من خبرگزاری فارس تقاضای پیگیری دستور ویژه جهت برقراری مجدد قطارهای مراغه شده بودند.

پایان پیام/۶۰۰۰۷