به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «خلیل الحیه» نائب رئیس جنبش حماس در غزه گفت که دشمن صهیونیستی شاهد آن بود که مقاومت توانسته در برابر آن بازدارندگی ایجاد و شهرهای صهیونیست‌ها را به ویرانه تبدیل کند. وی در ادامه سخنانش گفت: دشمن صهیونیستی در ایجاد هرگونه پیروزی در برابر فرزندان ملت ما شکست خورد. […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «خلیل الحیه» نائب رئیس جنبش حماس در غزه گفت که دشمن صهیونیستی شاهد آن بود که مقاومت توانسته در برابر آن بازدارندگی ایجاد و شهرهای صهیونیست‌ها را به ویرانه تبدیل کند.

وی در ادامه سخنانش گفت: دشمن صهیونیستی در ایجاد هرگونه پیروزی در برابر فرزندان ملت ما شکست خورد.

الحیه اضافه کرد: «به ملت‌مان می‌گوییم که به مقاومت اطمینان داشته باشید و صبر کنید و از خداوند یاری بجویید شما ملتی هستید که حق با شما بوده و مقاومت شما را ناامید نخواهد کرد».

نائب رئیس جنبش حماس در غزه اضافه کرد: « به ملت‌مان می‌گوییم که ما برای شما پشتیبان و کمک خواهیم بود و برای پشتیبانی از پایداری شما از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد».

وی همچنین تاکید کرد: «به آزاده‌های جهان می‌گوییم که به حمایت شما افتخار می‌کنیم».

ساعتی پیش نیز «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی گفت که مقاومت هر روز، اسرائیل را تحقیر کرده و واقعیت‌های جدیدی را در میدا خلق می‌کند و پایداری خواهد کرد و پیروزی را محقق می‌کند.

وی در ادامه سخنانش گفت: «مقاومت، دشمن را در تنگنای تاریخی قرار داده که تا کنون مشابهی نداشته است و صهیونیست‌ها عاجز از انجام جنگی زمینی با مردان مقاومت هستند».

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

انتهای پیام/.