مواجهه جاده ها با مشکل نگهداری به دلیل نبود نقدینگی /  افزایش ۴۲ دروبین ثبت تخلفات رانندگی در آذربایجان‌شرقی
مواجهه جاده ها با مشکل نگهداری به دلیل نبود نقدینگی /  افزایش ۴۲ دروبین ثبت تخلفات رانندگی در آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی ، نبود بودجه و کمبود اعتبار را از مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد و گفت: نبود نقدینگی، نگهداری جاده‌ها را با مشکل مواجه کرده و با توجه به اینکه اتمام فصل کاری نزدیک است، باید در این زمینه تسریع انجام شود.

به گزارش قلم پرس، اروجعلی علیزاده امروز در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه آمار تصادفات جاده‌ای استان در سال‌های ۹۶ و ۹۷ با افزایش مواجه بود، اظهار داشت: در سال گذشته با اقدامات انجام شده برای افزایش ایمنی جاده‌ها، هوشمندسازی و نصب تابلوهای هشدار و دوربین‌های کنترلی آمار تصادفات در جاده‌های استان کاهش یافته است.

 وی ادامه داد: هم اکنون ۵۷ دوربین ثبت تخلفات رانندگی در جاده‌های استان فعال بوده و ۴۲ دستگاه دوربین جدید نیز با پیشرفت ۷۰ تا ۸۰ درصد در مرحله نصب قرار دارد که نصب این دوربین‌ها نقش بسزایی در کاهش آمار تصادفات جاده‌ای ایفا خواهد کرد.

علیزاده اظهار داشت: برای کاهش آمار تصادفات جاده‌ای در استان باید در کنار اجرای طرح‌های مختلف ایمن‌سازی و هوشمندسازی جاده‌ها، به مسایل فرهنگی، آموزشی و ترافیکی توجه بیشتری کرد و این مسایل از طریق رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما به مردم بیان شود.

علیزاده، نبود بودجه و کمبود اعتبار را از مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد و ادامه داد: نبود نقدینگی، نگهداری جاده‌ها را با مشکل مواجه کرده و با توجه به اینکه اتمام فصل کاری نزدیک است، باید در این زمینه تسریع انجام شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس