معاون دادستان تهران در جمع نمازگزاران مسجد الهادی حضور پیدا کرد
معاون دادستان تهران در جمع نمازگزاران مسجد الهادی حضور پیدا کرد

سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ تهران به همراه قضات این دادسرا با حضور در مسجد الهادی به مشکلات حقوقی و قضایی نمازگران رسیدگی کرد. به گزارش قلم پرس – در راستای سیاست‌های اعلامی از سوی رئیس قوه قضاییه و اجرای دستورات دادستان تهران مبنی بر حضور میدانی معاونان دادستان در جمع نمازگزاران مساجد تهران به منظور […]سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ تهران به همراه قضات این دادسرا با حضور در مسجد الهادی به مشکلات حقوقی و قضایی نمازگران رسیدگی کرد.

به گزارش قلم پرس – در راستای سیاست‌های اعلامی از سوی رئیس قوه قضاییه و اجرای دستورات دادستان تهران مبنی بر حضور میدانی معاونان دادستان در جمع نمازگزاران مساجد تهران به منظور رسیدگی به مطالبات حقوقی و قضایی و رفع مشکلات اجتماعی مردم، سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ تهران جهت پاسخگویی به درخواست‌های حقوقی و قضایی مردم و رسیدگی به مشکلات آن‌ها در مسجد الهادی واقع در مجیدیه شمالی حضور یافت.

در این برنامه المیرا نقی زاده، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ و قضات دادسرا حضور داشتند.

معاون دادستان تهران ضمن دیدار و گفت‌وگوی چهره به چهره با نمازگزاران، از نزدیک در جریان مشکلات، سوالات و مطالبات قضایی و خدمات شهری نمازگزاران قرار گرفت و دستورات و ارشادات لازم را برای پیگیری آن صادر کرد.

انتهای پیام/