مشکلات ۴۸ نفر در دیدار عمومی با رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی رسیدگی شد
مشکلات ۴۸ نفر در دیدار عمومی با رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی رسیدگی شد

در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱، ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی و دستورات لازم در این خصوص صادر شد. به گزارش قلم پرس – موسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار‌های مردمی اظهار داشت: دیدار‌های عمومی در راستای تحقق سیاست‌های […]در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱، ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی و دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

به گزارش قلم پرسموسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار‌های مردمی اظهار داشت: دیدار‌های عمومی در راستای تحقق سیاست‌های تحولی قوه قضائیه، به منظور تسهیل دسترسی مردم به مدیران قضایی که در طول سال انجام می‌شود.

وی افزود: عمده درخواست‌ها و علل مراجعان طی دیدار‌های عمومی موضوعات مربوط به خانواده زندانیان در رابطه با درخواست مرخصی و آزادی مشروط است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، با بیان این که بخشی از خواسته‌ها نیز مربوط به کیفیت رسیدگی به پرونده‌ها و دیگر ادارات و سازمان‌ها است ادامه داد: طی این دیدار نیز بیش از ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی شده و دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

انتهای پیام/