مشکلات ۴۸ نفر در دیدار عمومی با رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی رسیدگی شد
مشکلات ۴۸ نفر در دیدار عمومی با رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی رسیدگی شد

[ad_1] در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱، ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی و دستورات لازم در این خصوص صادر شد. به گزارش قلم پرس – موسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار‌های مردمی اظهار داشت: دیدار‌های عمومی در راستای تحقق […]

[ad_1]

در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱، ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی و دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

به گزارش قلم پرسموسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار‌های مردمی اظهار داشت: دیدار‌های عمومی در راستای تحقق سیاست‌های تحولی قوه قضائیه، به منظور تسهیل دسترسی مردم به مدیران قضایی که در طول سال انجام می‌شود.

وی افزود: عمده درخواست‌ها و علل مراجعان طی دیدار‌های عمومی موضوعات مربوط به خانواده زندانیان در رابطه با درخواست مرخصی و آزادی مشروط است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، با بیان این که بخشی از خواسته‌ها نیز مربوط به کیفیت رسیدگی به پرونده‌ها و دیگر ادارات و سازمان‌ها است ادامه داد: طی این دیدار نیز بیش از ۴۸ مورد از درخواست‌های مراجعان به دستگاه قضایی بررسی شده و دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

انتهای پیام/

[ad_2]