مشکلات ساماندهی سگ‌های بلاصاحب با اتمام پروژه پناهگاه حیوانات حل می‌شود
مشکلات ساماندهی سگ‌های بلاصاحب با اتمام پروژه پناهگاه حیوانات حل می‌شود

دادستان تبریز گفت: با اتمام پروژه پناهگاه حیوانات تا پایان سال جاری، مشکلات موجود در روند ساماندهی حیوانات بلاصاحب رفع خواهد شد.

به گزارش قلم پرس، بابک محبوب علیلو در بازدید از پروژه پناهگاه حیوانات شهرداری تبریز با بیان اینکه پروژه پیشرفت خوبی داشته اظهار کرد: با توجه به تاکیدات شهردار محترم کلانشهر تبریز بر تسریع در بهره برداری از پروژه ها، اگر این پروژه تا پایان سال جاری به اتمام برسد و شاهد بهره برداری از آن باشیم مشکلات موجود در روند ساماندهی حیوانات بلاصاحب رفع خواهد شد.
وی افزود: با بهره برداری از این پروژه و جمع آوری حیوانات بلاصاحب دغدغه های شهروندان در رابطه با آسایش و آرامش رفع می شود.
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در پناهگاه حیوانات بلاصاحب در اجرای تمام امور با رعایت حقوق حیوانات مد نظر قرار خواهد گرفت.

محبوب علیلو با اشاره به بازدید از فاز ۲ و ۳ پروژه پسماند تبریز با بیان ایکه طی بازدید های انجام شده پروژه با پیشرفت خوبی در حال پیگیری است. اضافه کرد: مقرر شده تا در کوتاه ترین زمان ممکن این پروژه ها افتتاح به بهره برداری برسد.
وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از فاز های ۲ و۳ پروژه مرکز پسماند تبریز نگرانی هایی که در حوزه مدیریت پسماند در خصوص مسایل زیست محیطی از جمله بحث شیرآبه ها و دیگر مشکلات رفع می شود.
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی با تاکید بر تسریع در اتمام پروژه ها افزود: امیدواریم این موضوع با جدیت پیگیری شود تا در آینده شاهد بهره برداری از پروژه ها باشیم.