مس۱۰۰ هزارمیلیارد تومان پول به آذربایجان شرقی می‌آورد
مس۱۰۰ هزارمیلیارد تومان پول به آذربایجان شرقی می‌آورد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: طی رایزنی هایی که با چند هلدینگ و شرکت خصوصی و نیمه‌دولتی در تهران داشته ایم، بالای ۱۳۰ هزارمیلیارد تومان تعهد سرمایه گذاری در استان تفاهم شده است که می توان به تعهد سرمایه گذاری شرکت مس به مبلغ ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اشاره کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد کلامی ظهر امروز در نشست فعالان بخش خصوصی استان با استاندار آذربایجان شرقی، گفت: سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی دستاوردهای ممتاز و ویژه ای برای این استان به ارمغان خواهد آورد و نقطه‌ای تاریخی و ماندگار در استان خواهد بود.

وی به برنامه های سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه هایی که با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد، نشست مشترک با صنعت‌گران و فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی خواهد بود که در آن طرح های جدیدی که قرار است در حوزه بخش خصوصی و دولتی شروع شود اعلام و تفاهم نامه هایی نیز امضا خواهد شد.

کلامی از امضای تفاهم‌نامه‌های چند هزار میلیارد تومانی برای سرمایه گذاری در استان خبر داد و گفت: طی رایزنی هایی که با چند هلدینگ و شرکت خصوصی و نیمه‌دولتی در تهران داشته ایم، بالای ۱۳۰ هزارمیلیارد تومان تعهد سرمایه گذاری در استان تفاهم شده است که می توان به تعهد سرمایه گذاری شرکت مس به مبلغ  ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اشاره کرد.

وی تاکید کرد: آذربایجان شرقی به صنعت‌کران و تولیدکنندگان خود افتخار می کند و تمام تلاش ما در مجموعه استان این است که در خدمت این بخش باشیم و اگر احیانا نقصی وجود دارد به بخش کلان باز می گردد که از حوزه ما نیز خارج است.

کلامی افزود: ما در تیم اقتصادی استان این تفکر را پیاده کرده ایم که با تمام توان و حتی فراتر از آن در خدمت بخش خصوصی ممتاز، با اراده، خوش فکر و پرتلاش استان باشیم.

انتهای  پیام/