مزد صبر هواداران تراکتور/ تبریز فاتح جدال شهرهای صنعتی
مزد صبر هواداران تراکتور/ تبریز فاتح جدال شهرهای صنعتی

تیم تراکتور برابر تیم آلومینیوم اراک به برتری شیرین دست یافت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در اراک به مصاف تیم آلومینیوم این شهر رفت که این بازی در پایان با برتری دو بر صفر شاگردان بردیف به پایان رسید. در دقیقه دو بازی پاس عالی […]تیم تراکتور برابر تیم آلومینیوم اراک به برتری شیرین دست یافت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در اراک به مصاف تیم آلومینیوم این شهر رفت که این بازی در پایان با برتری دو بر صفر شاگردان بردیف به پایان رسید.

در دقیقه دو بازی پاس عالی گوستاوو و ضربه محکم و دقیق محمد عباس‌زاده اولین گل این بازی را به ثمر رساند. در ادامه بازی تراکتور از گل ارزشمند خود به خوبی دفاع کرد هر چند درخشش محمدرضا اخباری و تیر دروازه هم موقعیت‌های تیم میزبان را ناکام گذاشتند.

تیم تراکتور هم در این بازی فرصت‌هایی دیگری برای گلزنی داشت و در دقیقه ۹۴ رضا اسدی با عبور از مدافعان میزبان توپ را به تور حریف چسباند.

در نهایت این بازی با برتری دو بر صفر تراکتور به پایان رسید تا سرخپوشان تبریزی ضمن کسب اولین برد خود در فصل جدید، انتقام شکست فصل پیش خود را نیز از حریف گرفته باشند.

با این نتیجه تیم تراکتور ۵ امتیازی شده و به رده سیزدهم بازگشت.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷