مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری دارند
مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری دارند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری بسته‌اند و بلند و رسا اعلام می‌کنند که «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز». به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سردار زین‌العابدین خرم پیش از ظهر امروز در رزمایش و فراهمایی ۴۰ هزار نفری گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر تبریز با […]

فرمانده سپاه عاشورا گفت: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری بسته‌اند و بلند و رسا اعلام می‌کنند که «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز».

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سردار زین‌العابدین خرم پیش از ظهر امروز در رزمایش و فراهمایی ۴۰ هزار نفری گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر تبریز با عنوان سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) اظهار کرد: این حماسه حضور، اجتماع شکوه مقاومت و همت امروز آفریده شد و به حق روز تجدید میثاق مردم استان آذربایجان‌شرقی با رهبرمعظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه این حضور نماد و نشانه بزرگی از حیات و سر زندگی ملت رشید اسلامی است، گفت: دست تک تک شرکت‌کنندگان و بسیجیان جان برکف را می‌بوسم که این مراسم دشمن‌شکن را نورانی بخشیدند.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه بسیجیان آذربایجان‌شرقی در تمام صحنه‌ها نقش‌آفرین بوده است، گفت: رهبر معظم انقلاب به بسیجیان آذربایجان‌شرقی فرموده‌اند که بسیجیان موقعیت‌شناس، شجاع و برخوردار از بصیرت و آگاهی هستند.

وی ادامه داد: بسیجیان از خاستگاه خود یعنی متن مردم جدا نبوده و تمام توان خود را برای خدمت به کار خواهند بست.

خرم با تاکید به اینکه این رزمایش به عنوان خدمت و اقتدار در سه مرحله از نهم شهریورماه آغاز شده، تصریح کرد: رزمایش در ۳۲۴ مقر اردویی با حضور ۶ هزار نفری نقش‌آفرینی کرده است.

وی از جمله خدمات این رزمایش، ساخت و مرمت بیش از ۴۰ خانه برای محرومان، خانه بهداشت و مسجد همچنین توزیع ۱۴ هزار بسته آموزشی و فرهنگی در بین دانش‌آموزان بوده، گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای ۱۵ هزار خانوار، ارائه خدمات مشاوره‌ای برای ۸ هزار نفرو  تکمیل ۱۷ آبرسانی شرب دیگر خدمات بود که نتیجه شیرین و گوارای این خدمات در برخی روستاها مهاجرت معکوس به روستاها شده است.

وی اذعان داشت: بسیجیان آذربایجان‌شرقی بر عهد راستین استوار بوده و دژ مستحکم و نقطه ثقل مردم شده است.

خرم با تاکید به اینکه شعار زوال‌ناپذیر آذربایجان را همیشه در ذهن خود پرورانده‌ایم، گفت: شعار آ«ذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» همیشگی است.

وی متذکر شد: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری بسته‌اند و بلند و رسا اعلام می‌کند که «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز».

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: به عنوان خادم همه بسیجیان و ملت به همه حاضران خیرمقدم گفته و مقدمتان را گرامی می‌داریم و دست همه بسیجیان در این حرکت دشمن‌شکن می‌بوسم.