مخالفان حذف ارز ترجیحی، درصدد تنش‌های اجتماعی هستند/ سوءاستفاده‌گران و دلالان را ناکام می گذاریم
مخالفان حذف ارز ترجیحی، درصدد تنش‌های اجتماعی هستند/ سوءاستفاده‌گران و دلالان را ناکام می گذاریم

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مخالفان حذف ارز ترجیحی، در مقابل اجرای این طرح مقابله می‌کنند و درصدد تنش‌های اجتماعی هستند، افزود: باید شیرینی اجرای طرح را در کام مردم بچشانیم و سوءاستفاده‌گران و دلالان را ناکام بگذاریم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره […]استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مخالفان حذف ارز ترجیحی، در مقابل اجرای این طرح مقابله می‌کنند و درصدد تنش‌های اجتماعی هستند، افزود: باید شیرینی اجرای طرح را در کام مردم بچشانیم و سوءاستفاده‌گران و دلالان را ناکام بگذاریم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به سخنان رییس جمهور در تشریح طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، اظهار کرد: همه ما به دنبال این هستیم که نتیجه سیاست گذاری ها و مدیریت ها در میدان عمل ملموس و اثرگذار باشد.

وی با تاکید بر اقدام هماهنگ اعضای ستاد تنظیم بازار در استان و شهرستان ها، گفت: هدف این ستاد ایجاد نظم و آرامش در بازار استان است و برای این منظور همه دستگاه ها باید با جدیت و احساس مسئولیت عمل کنند.

خرم با بیان اینکه مخالفان حذف ارز ترجیحی، در مقابل اجرای این طرح مقابله می‌کنند و درصدد تنش‌های اجتماعی هستند، افزود: باید شیرینی اجرای طرح را در کام مردم بچشانیم و سوءاستفاده‌گران و دلالان را ناکام بگذاریم.

استاندار آذربایجان‌ شرقی ضمن تأکید بر تشدید و هدفمند کردن بازرسی ها و نظارت ها در راستای جلوگیری از تخلف و سوء استفاده در عرضه کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم، از مدیران دستگاه‌های مسئول خواست تا با حضور مستمر در رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما ابعاد و آثار طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را برای مردم تشریح کنند.

خرّم با قدردانی از حرکت جهادی اعضای ستاد تنظیم بازار استان، موفقیت طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را در گرو جدیت همه نهادها و سازمان‌ها عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین بخش این طرح گفتگو با مردم و تشریح ابعاد مختلف آن است.

وی همچنین خواستار رسانه ای شدن اقدامات و تلاش‌های کمیته‌های ستاد تنظیم بازار و نتایج اقدامات نظارتی و بازرسی و برخورد با متخلفان شد.

خرم با بیان اینکه مشکل خاصی در تامین کالاهای اساسی مشمول این طرح در استان وجود ندارد گفت: نظارت‌های لازم از مبدا تولید تا شبکه توزیع و عرضه انجام شود تا کالاهای اساسی به وفور در دسترس مردم باشد و شاهد صف‌های طولانی در فروشگاه‌ها نباشیم.

وی با تاکید بر رعایت قیمت مصوب کالاهای اساسی به ویژه نان خواستار افزایش نظارت بر بازار آرد و نان و استفاده از ظرفیت های مردمی و بسیج در این راستا شد.

مدیران دستگاه‌های عضو ستاد تنظیم بازار استان هم در این جلسه گزارش اقدامات انجام‌یافته برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و تامین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم در بازار استان را ارائه کردند.

انتهای پیام/