محسن رضایی: عربستان از سکوت ایران بترسد
محسن رضایی: عربستان از سکوت ایران بترسد

سرلشکر محسن رضایی: هرچند ما دشمن اصلی خود را آمریکا و رژیم صهیونیستی می دانیم، اما به سعودی ها هشدار می دهیم: از سکوت و خویشتنداری ایران بترسد و درصورتی‌که عربستان به این تجاوزگری‌ها ادامه دهد به‌شدت تنبیه خواهد شد. به گزارش قلم پرس، سرلشکر حسن رضایی در پی سخنان وزیر امور خارجه عربستان و تهدید عراق، […]

سرلشکر محسن رضایی: هرچند ما دشمن اصلی خود را آمریکا و رژیم صهیونیستی می دانیم، اما به سعودی ها هشدار می دهیم: از سکوت و خویشتنداری ایران بترسد و درصورتی‌که عربستان به این تجاوزگری‌ها ادامه دهد به‌شدت تنبیه خواهد شد.

به گزارش قلم پرس، سرلشکر حسن رضایی در پی سخنان وزیر امور خارجه عربستان و تهدید عراق، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

در دو سال اخیر، رژیم آل سعود دیوانه‌وار به تجاوزگری‌هایی در منطقه دست‌زده است. میلیون‌ها نفر را آواره و ده‌ها هزار نفر را کشته و زخمی کرده است.

اخیراً وزیر امور خارجه عربستان، کشور عراق را تهدید نموده است که نیروهای خود را از طریق بصره به سوریه خواهد برد! یعنی هم‌زمان به عراق و سوریه تجاوز کند و خود را به مرزهای ایران برساند!

هرچند ما دشمن اصلی خود را آمریکا و رژیم صهیونیستی می دانیم، اما به سعودی ها هشدار می دهیم: از سکوت و خویشتنداری ایران بترسد و درصورتی‌که عربستان به این تجاوزگری‌ها ادامه دهد به‌شدت تنبیه خواهد شد.

 

rezaei